вівторок, 14 листопада 2017 р.

Оголошено в розшук начальника складу Нацгвардії на Київщини

Начальник складу військової частини Нацгвардії в Київській області підозрюється в крадіжці військового майна.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу військової прокуратури Центрального регіону.

Зокрема, його підозрюють у привласненні військового майна на суму понад 2,3 млн грн. У розшук його оголосили після того, як він самовільно покинув місце служби.

"Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України розпочато досудове розслідування за ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України за фактом викрадення (привласнення) начальником складу старшим прапорщиком Г. майна, що знаходиться на зберіганні у військовій частині 3077 Національної гвардії України (Київська область)" , - йдеться в повідомленні.

У прокуратурі уточнили, що інвентаризація показала нестачу радіостанцій, ноутбуків, системних блоків, моніторів, комутаторів та іншого військового майна.

"У той же час слід зазначити, що військовою прокуратурою Дарницького гарнізону стосовно зазначеного військовослужбовця Національної гвардії України здійснюється досудове розслідування по ч. 4 ст. 407 Кримінального кодексу України за фактом самовільного залишення військової частини, і він оголошений в розшук, і отримано рішення слідчого судді про дозвіл на затримання ", - додали в прес-службі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.