неділя, 26 листопада 2017 р.

На Київщині перевіряють маршрутки і автобуси на готовність до зими

Поліція Київської області перевіряє готовність маршруток до зими. Основна мета - профілактика аварійності на пасажирському транспорті.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на на сторінку Управління превентивної діяльності ГУ Нацполіціі Київщини в мережі Facebook.

Правоохоронці зазначають, що з 17 листопада по 17 грудня з метою профілактики аварійності на пасажирському транспорті у столичному регіоні проводиться комплекс цільових заходів «Перевізник - зима».

Поліцейські під час перевірок пасажироперевізників особливу увагу приділяють питанням підготовки автотранспорту до використання в осінньо-зимовий період, заміни шин на зимові, справність приладів обігріву стекол та салону, зберігання транспортних засобів за місцем їх стоянки, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.