понеділок, 9 жовтня 2017 р.

НАЗК звернулося до суду щодо самопреміювання керівництва Згурівської селищної ради

Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення щодо направлення до суду протоколів про адміністративні правопорушення стосовно голови Згурівської селищної ради Павла Ткачука і секретаря ради Стратілат Людмили.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Національного агентства з питань запобігання корупції.

Читайте також: Згурівська селищна рада купила найдорожчий трактор з усіх, що пропонувалися на відкритому аукціоні (ДОКУМЕНТИ)


НАЗК встановило, що вказані посадовці допустили виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомили про це відповідний орган і вчинили дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушили вимоги статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме частини першої: неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, та частини другої: вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.


Читайте також: У Згурівській селищній раді провели обшуки


"Голова селищної ради мав наявний приватний інтерес, зумовлений бажанням отримати особисту вигоду у вигляді позитивного рішення щодо виплати йому премії у розмірі середньомісячної заробітної плати і брав участь в голосуванні з цього питання", - йдеться у повідомленні Національного агентства з питань запобігання корупції.

"Стратілат Людмила у період тимчасового виконання обов’язків голови селищної ради підписала розпорядження, відповідно до якого преміювала себе і працівників виконавчого органу Згурівської селищної ради", - зазначають у НАЗК.

Читайте також: Депутат відповів на наклеп Згурівського селищного голови та розповів про справжні причини обшуків у селищній раді


Враховуючи викладене, уповноважена особа Національного агентства склала адміністративні протоколи стосовно Павла Ткачука і Людмили Стратілат.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.