пʼятниця, 6 жовтня 2017 р.

У Броварському районі запрацювала найбільша сонячна електростанція на Київщині

У сел. Велика Димерка Київської області була запущена в експлуатацію найбільша в регіоні сонячна електростанція потужністю 6 МВт. Відкриття СЕС, яка складається з 22200 сонячних модулів, відбулося 26 вересня.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської ОДА.

В Україні Димерська СЕС-1 стала першим проектом компанії UDP Renewables, який був успішно реалізований у галузі відновлюваної енергетики.

Першу чергу Димерської сонячної електростанції підключили до енергосистеми країни в серпні цього року, а наступного року будуть закінчені три черги. Загальна потужність СЕС складе 50 МВт. Це відповідає 5% потужності типового блоку АЕС.

Раніше "Згурівська Правда" повідомляла про те, що забруднений ядерний пустир навколо Чорнобиля планують перетворити в одну з найбільших сонячних електростанцій у світі, яка буде виробляти майже третину електроенергії від тієї, яку генерувала ЧАЕС  майже тридцять років тому

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.