понеділок, 9 жовтня 2017 р.

Дівчина зі Згурівщини зайняла І місце на пісенному фестивалі в Молдові (ФОТО)

Дівчина зі Згурівського району Даша Мельник зайняла І місце на пісенному фестивалі в Молдові.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Переяслав-Хмельницької міської ради.

На початку жовтня у столиці Молдови м. Кишинів відбувся Міжнародний  пісенний конкурс-фестиваль з обмеженими можливостями Marul Deaur Golden Apple. Дійство відбувалося у національній філармонії Молдови імені Сергія Лункевича.

Серед великої когорти учасників із різних країн – Молдови,  Білорусії, Грузії, надзвичайно приємно відмітити те, що Україну представляла дівчина зі Згурівщини, студентка факультету педагогіки та психології Переяслав-Хмельницького університету імені Григорія Сковороди Даша Мельник, яка виступала у номінації «інтернаціональний поп» у віковій категорії від 16 до 18 років та виборола Диплом за І призове місце.

На конкурсі Даша виконала пісню української співачки Наталії Бучинської «Дівчина весна».

Розповідаючи про свої враження від фестивалю Даша зазначила:

– Знаєте, коли стоїш на сцені тебе охоплює відчуття хвилювання. За рідну Україну, за те, чи все я зробила правильно. І я все зробила правильно, бо 1 місце наше! Я дуже рада, що гідно представила Згурівщину і Україну загалом.

Мої враження від фестивалю лише позитивні. Я мала змогу познайомитися з новими людьми, обмінятись досвідом з іншими вокалістами і відкрити для себе щось нове.  Хотілося б, щоб і в нас в Україні більше проводилося таких фестивалів.

Хочу подякувати організаторам фестивалю і небайдужим людям, які допомогли туди потрапити за те, що сіють зерна доброти.

"Згурівська Правда" щиро вітає Дашу Мельник з перемогою та щиро бажає творчого натхнення, нових досягнень та перемог!

Нагадаємо, нещодавно команда зі Згурівки під керівництвом Вадим Остапенко та Юрій Коваль - чемпіони обласних змагань зі спортивного орієнтування.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.