середа, 25 жовтня 2017 р.

У Згурівці згоріла спортшкола (ФОТО)

У Згурівці згоріло приміщення районної дитячої юнацької спортивної школи .

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу ДСНС Київщини.

У середу, 25 жовтня, о 07:59 рятувальникам надійшло повідомлення про пожежу у районній дитячій юнацькій спортивній школі у смт Згурівка Київської області.

Згідно із повідомленням, дітей на момент виникнення пожежі у школі не було. Зазначається, що загорівся дах та приміщення другого поверху на площі 100 кв.м. О 08:41 дах та перекриття було повністю зруйновано, а стіни другого поверху будівлі частково.

Через загрозу життю пожежників і рятувальників, було рішено гасити пожежу ззовні будівлі.

Вже о 09:55 пожежа площею 400 кв.м. була локалізована.

Фото ДСНС
Фото користувачів Facebook


3 коментарі:

  1. Не вберегли будинок культури, музичну школу, бiблiотеку, восьмирiчну школу, замiсть кiнотеатру торговий центр, тепер i фок згорiв, залишились однi генделики i магази - осередки нацiональноi культури, еуропа вже не за горами

    ВідповістиВидалити
  2. Для дітей нічого не робиться! Всі тільки дориваються до корита набивають кармани. Землю в Згуровці пороздавали своїм, крадуть на дорогах і ремогтах розвалин!! Живуть в шоколаді!

    ВідповістиВидалити
  3. поки будете підписуватись анонім доти це все і буде. потрібно познімати памперси та повикидати разом з кріслами наших керовніків бо розвалять нерозвалюєме. карманів вистачає.

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.