середа, 25 жовтня 2017 р.

У Згурівці згоріла спортшкола (ФОТО)

У Згурівці згоріло приміщення районної дитячої юнацької спортивної школи .

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу ДСНС Київщини.

У середу, 25 жовтня, о 07:59 рятувальникам надійшло повідомлення про пожежу у районній дитячій юнацькій спортивній школі у смт Згурівка Київської області.

Згідно із повідомленням, дітей на момент виникнення пожежі у школі не було. Зазначається, що загорівся дах та приміщення другого поверху на площі 100 кв.м. О 08:41 дах та перекриття було повністю зруйновано, а стіни другого поверху будівлі частково.

Через загрозу життю пожежників і рятувальників, було рішено гасити пожежу ззовні будівлі.

Вже о 09:55 пожежа площею 400 кв.м. була локалізована.

Фото ДСНС
Фото користувачів Facebook


3 коментарі:

  1. Не вберегли будинок культури, музичну школу, бiблiотеку, восьмирiчну школу, замiсть кiнотеатру торговий центр, тепер i фок згорiв, залишились однi генделики i магази - осередки нацiональноi культури, еуропа вже не за горами

    ВідповістиВидалити
  2. Для дітей нічого не робиться! Всі тільки дориваються до корита набивають кармани. Землю в Згуровці пороздавали своїм, крадуть на дорогах і ремогтах розвалин!! Живуть в шоколаді!

    ВідповістиВидалити
  3. поки будете підписуватись анонім доти це все і буде. потрібно познімати памперси та повикидати разом з кріслами наших керовніків бо розвалять нерозвалюєме. карманів вистачає.

    ВідповістиВидалити


Все тільки починається! Приєднуйся до Свободи Згурівщини!

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.