четвер, 19 жовтня 2017 р.

Школярка зі Згурівщини втікала до хлопця на Хмельниччину та була причетна до "Синього кита". Матір можуть позбавити батьківських прав

У школярки із Лизогубової Слободи Згурівського району, яку нещодавно знайшли поліцейські, не склалися стосунки із батьками, через що дівчина вступила до суіцидальної групи «Синій кит» та двічі втікала до 17 річного хлопця у Хмельницьку область.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу ГУ Національної поліції в Київській області.

У поліції кажуть, що у дівчини не склалися стосунки зі своєю матір’ю та вітчимом, тому вона шукала розради поза родинним колом. Почала цікавитися літературою та соціальними сторінками в Інтернеті, які пропагують смерть. Зокрема працівники поліції встановили, що вона була причетна до суіцидальної групи «Синій кит».

"Кожного разу працівники поліції оперативно розшукували втікачку та повертали до домівки. З нею постійно працюють психологи, однак рідна матір на неї має негативний психологічний тиск, що змушує дитину знову тікати", - йдеться у повідомленні поліції.

Цього року дівчина в Інтернет-мережі познайомилась з 17-річним хлопцем з Хмельниччини і останні кілька разів вона тікала до нього. Тож цього разу неповнолітню втікачку відшукали швидко, незважаючи на те, що вона переховувалась у столичних хостелах, потім маршрутним автобусом прибула до Хмельницька. Там її затримали поліцейські і передали ініціаторам розшуку – працівникам ювенальної превенції поліції Київщини.

Відносно матері дитини складено адміністративний протокол за ст. 184 КУАП (невиконання батьками або їх особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Наразі працівники поліції спільно зі співробітниками прокуратури, з представниками соціальної служби із захисту дітей, лікарями-психологами вирішують питання про поміщення до реабілітаційного центру 15-річної дівчини, на що вона вже дала свою згоду.

Також вирішується питання про позбавлення матері батьківських прав.

Читайте також: Школяр з Київщини пожертвував 38 тис. євро на потреби АТО (ФОТО)


Нагадаємо, Згурівським ВП розшукувалася неповнолітня Бровченко Валентина Юріївна, 14.02.2002 р.н., що проживає в с. Лизогубова Слобода Згурівського району.

13 жовтня, дівчина близько 20 години 30 хвилин покинула місце проживання та направилась до м. Яготин, Київської області. На наступний день у мережі повідомили, що бачили втікачну на вокзалі у Березані о 8:35.

До цього неповнолітня Валентина Бровченко місце проживання покидала 30 вересня та 7 жовтня була повернута матері.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.