вівторок, 17 жовтня 2017 р.

Поліція знайшла школярку зі Згурівщини, яка втекла з дому вдруге за два тижні (ФОТО)

Поліцейські знайшли школярку Валентину Бровченко із Лизогубової Слободи, що на Згурівщині.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сторінку "Ювенальна Превенція Згурівка" у Facebook.

Дівчина втекла вдруге за 2 тижні. Минулого разу дівчина подорожувала до Львова. Не минуло й тижня, як неповнолітня Валентина Бровченко знову пропала.

Цього разу поліцейські впоралися вдвічі швидше - знайшли втікачку за 3 дні.

Як раніше повідомляла поліція, неповнолітня 13 жовтня поїхала в Яготин. Де ж насправді цього разу знайшли пропажу, у поліції не кажуть.

За словами матері  Бровченко В.Ю, дитина могла бути учасницею гри "Синій кит". Чи притягнули до відповідальності саму матір за неналежне виконання батьківських обов'язків, у поліції також не повідомляють.

Читайте також: Школяр з Київщини пожертвував 38 тис. євро на потреби АТО (ФОТО)


Нагадаємо, Згурівським ВП розшукувалася неповнолітня Бровченко Валентина Юріївна, 14.02.2002 р.н., що проживає в с. Лизогубова Слобода Згурівського району.

13 жовтня, дівчина близько 20 години 30 хвилин покинула місце проживання та направилась до м. Яготин, Київської області. На наступний день у мережі повідомили, що бачили втікачну на вокзалі у Березані о 8:35.

До цього неповнолітня Валентина Бровченко місце проживання покидала 30 вересня та 7 жовтня була повернута матері. Минулого разу дівчина подорожувала до Львова.

Фото дівчини після минулої пропажі - 7 жовтня

Знайшлася вдруге: фото від 16 жовтня.
Цього разу дівчина виглядає веселішою

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.