вівторок, 3 жовтня 2017 р.

У Згурівському районі зникла 15 річна школярка (ФОТО)

30 жовтня, своє постійне місце проживання у с. Лизогубова Слобода, що на Згурівщині, з невідомих причин покинула неповнолітня 15-річна Бровченко Валентина, яка раніше ніколи не тікала з дому. Дівчина періодично виходить на зв'язок та повідомляє, що з нею все добре.

Про це повідомляє інформаційний портал "Згурівська Правда" з посиланням на сторінки "Киев Оперативный" та "Ювенальна Превенція Згурівка" у Facebook.

"Неповнолітня Бровченко Валентина Юріївна, 14.02.2002 року народження, яка 30.09.2017 близько 03 години покинула місце проживання і до цього часу не повернулася. 02.10.2017 близько 14 години телефонувала матері та повідомила, що з нею все добре і вона перебуває в місті Львів", - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що зріст близько 170 см, худощавої тілобудови, очі світлі голубі, волосся темне до плечей. Була одягнена у світло коричневу сукню з темним принтом, чорні лакові туфлі, кофта темно коричнева!

Періодично телефон виходить на зв'язок та повідомляє матері, що з нею все добре.

Так, за даними вчора, 2 жовтня, близько 14 години телефонувала матері та повідомила, що з нею все добре і вона перебуває в м. Львів.

Повідомляється, що до цього місце проживання дівчина не покидала.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.