середа, 23 серпня 2017 р.

Мер Ірпеня Карплюк вирішив залякати прокурора Київської області (ВІДЕО)

Мер Ірпеня Володимир Карплюк звернувся із відкритим листом до прокурора Київщини Дмитра Чібісова та пригрозив, що під прокуратуру Київської області вийде вся громада Ірпеня, якщо не припиниться "тиск".

Про це повідомляти "Згурівська Правда" із посиланням на "КиевVласть" та "Ірпінь онлайн".

Як відомо, вчора, 22 серпня, поблизу прокуратури Київської області зібралася група підтримки мера, яку звезли члени його команди, яких ще охрестили "поплічниками".

На мітинг під обласною прокуратурою приїхали й мер Ірпеня Володимир Карплюк та його перший заступник Дмитро Христюк. Останній двічі не з’являвся до установи на вручення підозри. Виконуючий обов’язки прокурора Київської області прокоментував слідчі дії щодо очільників ірпінської влади та назвав акцію спланованою з метою тиску на прокуратуру.


Прихильники Карплюка виступили з вимогою "зупинити політичний тиск на громаду Ірпеня та Ірпінську міську раду".

Разом із тим, у зверненні до прокурора Київської області, яке опубліковане на "КиевVласть", Карплюк пригрозив: "Або припиніть тиск, або під прокуратуру Київської області вийде вся громада Ірпеня".


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.