пʼятниця, 21 липня 2017 р.

На Київщині відкрився реабілітаційний центр європейського зразка

На базі Київської обласної клінічної лікарні №1 відкрито сучасне реабілітаційне відділення. Це перший в Україні центр, створений на базі комунального закладу. Подібне обладнання та кваліфікація лікарів були доступні тільки у приватних закладах. Але відтепер, мешканці Київської області та всієї України можуть пройти якісну реабілітацію в нашій обласній лікарні.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на перс-службу Київської обласної ради.

«Протягом півроку у відділенні провели капітальний ремонт приміщення, кожну палату обладнали таким чином, щоб комфортно було людям на візках. Окрім того, тут обладнали кабінет фізіотерапії, геріатрії тощо. А найголовніше, що молоді лікарі-реабілітологи весь цей час, поки тривав ремонт, переймали досвід Чеської Республіки, навчилися новітнім методикам відновлення функцій людини після інсульту та після травм. Тепер бригада реабілітологів надаватиме допомогу мешканцям Київщини!», - сказала Ганна Старикова.

Голова Київської обласної ради разом із заступником міністра з питань європейської інтеграції міністерства охорони здоров’я України Оксаною Сивак, Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Радеком Мотулою та лікарями-реабілітологами з Чехії ознайомилися із новим відділенням, поспілкувалися із пацієнтами, що вже проходять тут лікування.

Ганна Старикова подякувала Послу за таку увагу до обласної лікарні, а також Миколі Анкіну, адже не у всіх лікарнях столиці є такі умови для надання кваліфікованої допомоги хворим. Також очільниця облради висловила подяку Чеській Республіці, яка виділила для обласної лікарні 400 тисяч крон на закупівлю обладнання для реабілітаційного центру.

«Завдяки співпраці лікарні з іноземними колегами, МОЗом та обласною радою, на Київщині вдалося створити реабілітаційний центр справді європейського рівня!», - прокоментувала Ганна Старикова.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.