понеділок, 3 липня 2017 р.

На Київщині відбулися ротації голів РДА. Далі звільнення?

Уже найближчим часом на Київську область очікують кадрові зміни. Йдеться про звільнення низки голів РДА. Перший крок – перестановки.

Перетрубації торкнулися Обухівського, Бориспільського, Бородянського та Фастівського району.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на розпорядження Президента №№137-140 від 30 червня.

Не виключено, що з’явиться новий голова і в Таращанської РДА, де, нагадаємо, вже двічі було зірвано конкурс на цю посаду а також Києво-Святошинської РДА, де керівником є представниця «УДАРу», протеже нардепа Артура Палатного, Мирослава Смірнова. Нібито, дані рішення можуть бути пов’язані з двома моментами. По-перше, з появою на Київщині нового серйозного гравця - Ігоря Кононенка, призначеного недавно головою Київського обласного осередку пропрезидентської партії "Солідарність". По-друге, в цих районах останнім часом спостерігається недостатньо активна інформаційна робота, що не може не турбувати Банкову.

Пройдемося по прізвищам. Голову Обухівської РДА Олександра Туренка перевели на аналогічну посаду в Бориспільський район. У свою чергу, Дмитра Вороніна перевелити на крісло голови Фастівської РДА. Вочевидь, така ротація пов’язана з відсутністю кадрів. Окрім того, у Туренка, подейкують, є свої інтереси в Бориспільському районі. Також він відомий своїми земельними та пісочними "оборудками". Плюс до цього всього, Туренко має й земельну ділянку у Гнідині Бориспільського району. Тому тут дійсно можуть бути й якісь особисті інтереси. Що стосується Дмитра Вороніна, якого називають близьким до команди Порошенка, тому не виключено, що його переводять на Фастівщину задля зміцнення президентської влади у районі.

Що ж до чинного голови Бородянської РДА Олександра Янкового, ініціатором звільнення буцімто виступає нардеп Ярослав Москаленко, який, як ми писали раніше, є неформальним "ґаздою" Бородянського району. Говорять, що екс-регіонал дуже невдоволений неефективною інформаційною роботою, яку проводить нинішня Бородянська районна адміністрація. Бородянську РДА наразі очолив Андрій Анісімов. Але Янковий без роботи теж не залишився – призначений головою Поліської РДА.

Що ж стосується Києво-Святошинського району, - як завжди за нього точиться боротьба у Верховній Раді. Цього разу між партією «УДАР» (Артур Палатний) та групою «Воля Народу» (Ярослав Москаленко). Але здається все ближче перемога останньої – «Солідарність» (Ігор Кононенко) вже точно не на стороні «УДАРу» та Артура Палатного особисто.

Як відомо, зміни голів РДА на Київщині запускаються на сайті президента пакетом. Тому не виключено, що зовсім скоро з вищезгаданими персонажами "злетять" і деякі інші голови райадміністрацій. Кадрові зміни можуть торкнутися й Згурівщини.

Нагадаємо, 29 травня прокурором Київської області Дмитром Чібісовим, висунуто підозру голові Згурівської районної державної адміністрації у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Досудовим розслідуванням установлено, що у квітні 2016 року, між Згурівською РДА та фермерським господарством незаконно укладено договори оренди землі площею 50 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, у який внесено недостовірні відомості.


Читайте також: Прокурором Київської області висунуто підозру голові Згурівської РДА


"Втім, службовець знав, що вказані землі перебувають у власності членів колективного сільськогосподарського підприємства. Таким чином, зловмисник, зловживаючи наданою йому владою, умисно, з метою одержання неправомірної вигоди для фермерського господарства,використовуючи службову владу всупереч інтересам служби, уклавши вищевказані договори оренди землі, фактично позбавив членів колективного сільськогосподарського підприємства права володіння належним їм майном на загальну суму майже 293 тисячі гривень", - стверджують в обласній прокуратурі.

Досудове розслідування триває.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.