середа, 19 липня 2017 р.

Горган знову доручив взятися за Дерунця та Яготинську РДА

Аудитори з Київської облдержадміністрації зайняли один з кабінетів Яготинської РДА та почали перевыряти її документацію. Свої наміри і причини для раптового аудиту в ОДА не афішують. Глава Яготинської РДА Олександр Дерунець впевнений: губернатор Київщини Олександр Горган в черговий раз намагається "підмочити" йому репутацію, щоб потім доповісти Петру Порошенку.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "КиевVласть".

Як стало відомо, 7 липня цього року глава Київської ОДА Олександр Горган підписав розпорядження №356 "Про створення робочої групи з проведення перевірки діяльності Яготинської районної державної адміністрації щодо забезпечення ефективної координації та контролю територіальних органів центральних органів виконавчої влади в Яготинському районі".


Згідно з цим документом, з 10 по 21 липня цього року робоча група зобов'язується провести перевірку діяльності Яготинської РДА. Крім того, до 26 липня подати голові адміністрації звіт з відповідними результатами перевірки висновками і рекомендаціями.

Розпорядженням голови КОДА до складу робочої групи, яка перевіряє Яготинську адміністрацію, увійшли 15 співробітників Київської обласної державної адміністрації та 3 представники громадськості.

Як повідомляють в прес-службі Яготинської РДА, перевірка проходить в кабінеті першого заступника голови РДА.


За словами глави Яготинської РДА Олександра Дерунця, перевірка всіх документів районної адміністрації з часу його приходу на посаду і по нинішній день пов'язана зі спробами голови КОДА Олександра Горгана усунути його з посади.

"Не пам'ятаю, щоб раніше обласна адміністрація Київщини брала на себе такі завдання - перевіряти роботу в районах. Безперечно, все це робиться губернатором для того, щоб дискредитувати мене і відшукати привід для звільнення. Зараз робоча група ОДА з якимись незрозуміло звідки узялися представниками громадськості цим і займається - шукає для губернатора компромат на главу Яготинської РДА, якого той намагається усунути ще зі свого призначення на посаду. Я не виключаю, що його люди знайдуть якісь вади в роботі РДА, - вони є завжди у всіх районних адміністраціях Київщини. Тільки робиться це не для того, щоб якось поліпшити роботу РДА або підвищити і без того непогані рейтинги району. Проте, я як районний голова сприяю, щоб ця перевірка відбулася якомога якісніше. Подивимося, які будуть її результати ", - розповів голова Яготинської РДА Олександр Дерунець.

У Київській ОДА, в свою чергу, коментувати перевірку діяльності районної адміністрації в Яготині відмовляються. Як зазначив начальник управління внутрішнього аудиту КОДА Вадим Галицький, коментарі з приводу цього заходу робоча група надасть по завершенню перевірки.

Нагадаємо, Олександр Дерунець був призначений главою Яготинської РДА Київської області 18 липня 2015 року.

У січні 2017 го після звітів голів районних адміністрацій Київської області перед губернатором в ОДА вирішили звільнити голів Володарської і Яготинської РДА Сергія Табалюка та Олександра Дерунця. Чиновники йти з посад не поспішали і публічно заявили, що підозрюють губернатора Горган і парламентарія Ярослава Москаленка в змові проти неугодних голів РДА. Зокрема, на їхню думку, голова ОДА і парламентарій затіяли кадрові ротації в регіоні для покриття можливих корупційних схем і розсадження в чиновницькі крісла своїх протеже.

Після того як скандал перейшов у публічну площину ОДА офіційно звернулося до Президента з проханням звільнити Олександра Дерунця з посади голови Яготинської РДА. На місцевому рівні, проте, відмовилися розглядати це питання, підтримавши свого районного голову.

Нагадаємо, в Київській області проходить масштабна ротація голів районних державних адміністрацій. Крім переводу Олександра Туренко і Дмитра Вороніна, Петро Порошенко також поміняв місцями глав Бородянської і Поліської РДА: Олександра Янкового і Олександра Анісімова. В очікуванні кадрових змін застигли в Кагарлицькому районі, де місцева райрада висловив голові РДА Віктору Коляді недовіру.

За однією з версій зацікавленим в кадрову ротацію в столичному регіоні може бути новопризначений лідер регіональної "Солідарності" і друг Президента Порошенко Ігор Кононенко.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.