середа, 7 червня 2017 р.

За хабарництво судитимуть начальника відділу Броварської прокуратури Київської області

Генеральною інспекцією Генеральної прокуратури України (ГПУ) закінчено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо начальника Іванівського відділу Броварської місцевої прокуратури Київської області за хабарництво.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу ГПУ.

"Встановлено, що начальник Іванівського відділу Броварської місцевої прокуратури Київської області зажадав від головного інженера ПАТ "Спеціалізоване монтажне управління № 24" неправомірну вигоду в сумі 3 тис. доларів за не притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб зазначеного товариства, повернення арештованого майна підприємства та закриття кримінального провадження", - йдеться в повідомленні.

Прокурора було затримано одразу після отримання ним усієї суми хабара.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у значному розмірі для себе за вчинення такою посадовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, та в інтересах третіх осіб будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

Варто зазначити, що санкція статті передбачає покарання до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.