середа, 7 червня 2017 р.

За ґрати відправили екс-керівника КП Березані, який возив до столиці "антимайданівців"

Суд постановив позбавити волі колишнього керівника комунального підприємства Березанської міської ради, транспорт якого возив до Києва учасників "Антимайдану".

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури України.

"Установлено, що екс-керівник комунального підприємства Березанської міської ради за кошти комунального підприємства направляв службовий автотранспорт для перевезення людей до м. Києва для участі в масових заходах на підтримку "антимайдану", - йдеться в повідомленні.

Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 2 ст. 191 Кримінального кодексу (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).

За інформацією ГПУ, суд призначив обвинуваченому позбавлення волі на один рік з призначенням додаткового покарання - позбавлення права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, строком на один рік.

Крім того, прокуратура в інтересах мешканців міста Березань заявила цивільний позов про відшкодування збитків, завданих кримінальним правопорушенням, який суд задовольнив.

Нагадаємо, що у Згурівці жоден чиновник часів Януковича не відповів перед законом за звіз бюджетників району на "Антимайдан".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.