вівторок, 6 червня 2017 р.

П'ятнадцять дітей з Переяслав-Хмельницького проведуть літні канікули в Іспанії (ФОТО)

Діти з багатодітних та соціально незахищених сімей Переяслава проведуть літні канікули в Іспанії завдяки діяльності благодійної організації "Арко Іріс"

Про це повідомляє інформаційний "Згурівська Правда" із посиланням на "Вісник Переяславщини".

Асоціація "Ніноьс де Украніа і Андалусія" Долорес Перес Васкес (м. Альхесірас Кадіс, Іспанія), яка є партнером української благодійної організації "Арко Іріс" тісно співпрацює з Переяслав-Хмельницьким районом.

Завдяки цьому ось уже 7 років поспіль щороку влітку та взимку діти багатодітних сімей, соціально незахищених сімей та діти-сироти мають можливість відвідати сім’ї Іспанії, оздоровитися, відпочити, вивчити мову та культуру і звичайно ж отримати матеріальну допомогу.

Щороку, представники благодійної організації "Арко Іріс" відвідують сім’ї на Україні, де також опікуються дітками та допомагають сім’ям – закуповують продукти харчування, дарують цінні подарунки для покращення умов проживання, а також допомагають в облаштуванні будинків.

1 червня, в день відзначення Міжнародного дня захисту дітей, 15 юних переяславців отримали можливість провести літні канікули в Іспанії. Заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Любов Онопрієнко побажала діткам приємного відпочинку та незабутніх вражень, з якими вони поділяться повернувшись до України аж у серпні.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.