субота, 3 червня 2017 р.

Учениця Новоолександрівського НВК виборола призове місце у Всеукраїнському конкурсі (ФОТО)

Нагородження переможців у Київоблраді
Учениця Новоолександрівського НВК Ірина Ревчук виборола 2 місце у Всеукраїнському конкурсі "Мама Героя".

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської обласної організації ВО "Свобода"

30 травня 2017 року в Київській обласній раді відбулося нагородження переможців конкурсу серед старшокласників "Мама Героя", яке проводило Всеукраїнське об'єднання жінок "Яворина" за підтримки ВО "Свобода".

З Київщини до журі конкурсу надійшло 56 твори. З них дві роботи були зі Згурівщини - Олександра Тетері (Аркадіївський НВК) та Ірини Ревчук (Новоолександрівський НВК). Всього 12 робіт з Київщини були визнані найкращими.

Усі переможці отримали дипломи та грошові премії: І місце ‒ 1000 гривень, ІІ місце ‒ 800 гривень, ІІІ місце ‒ 500 гривень, всі учасники конкурсу були нагороджені дипломами та заохочувальними подарунками ‒ книгами.

Переможців вітали депутати Київської обласної ради від ВО "Свобода": Ігор Сабій, Євген Чубук, В'ячеслав Хмельницький та Ігор Домбровський.

Ведуча заходу, голова Київської обласної організації ВО "Яворина" Ольга Філюк зачитала уривки з творів переможців. Своєю чергою, організатори заходу подякували педагогам та рідним конкурсантів, також присутнім вручили квіти.

У вітальному слові депутат облради від Згурівщини подякував учасникам конкурсу за відкриті серця та шану до сьогоднішніх Героїв і їх матерів. Євген Чубук також зазначив, що пишається здобутками юних земляків та зважаючи на важливість конкурсу та зацікавленість до нього школярів, пообіцяв після літніх канікул окремо провести його у Згурівському районі.

На завершення українських пісень заспівав гурт "Коралі" (ЦДТ "Джерело") з м. Вишгорода, художній керівник ‒Дарія Потіцька, хормейстер ‒ Оксана Твердушко.

Читайте також: День вишиванки у Новій Олександрівці (ФОТО)


Найближчим часом "Згурівська Правда" опублікує твори учасників зі Згурівського району, які взяли участь у Всеукраїнському конкурсі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.