субота, 10 червня 2017 р.

Фермери Згурівщини під парламентом взяли участь у акції проти продажу української землі

7 червня під стінами Верховної Ради України фермери Згурівщини взяли участь у мітингу проти відкриття ринку землі.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Асоціації фермерів та приватних землевласників Згурівського району.

За даними Асоціації, на вулиці Грушевського підтримати протестувальників зібралося близько 5 тис. людей.

"Переважно, це фермери з різних областей України та небайдужі громадяни", - йдеться у повідомленні АФЗУ.

Акцію протесту відкрила театралізована вистава під назвою "Український базар — земельний дерибан". Імпровізовані актори розігрують, як землю зважують і продають як звичайний товар у магазинах.

Учасники тримали плакати, транспаранти із закликами до української влади продовжити мораторій на продаж земель.

Нагадаємо, що фермери Згурівщини давно і послідовно борються проти продажу найціннішого національного ресурсу.

Так, 15 лютого 2017 року, розпочалась фермерська всеукраїнська попереджувальна акцію протесту проти зняття мораторію на продаж земель с/г призначення.

У столиці фермери Київщини, серед яких були й хлібороби зі Згурівщини, заблокували дорогу з Конча-Заспи на Київ навіть зупинили кортеж Президента П.Порошенка.

Нагадаємо також, що ще до того, як питання продажу української землі почало повсюдно звучати в українському суспільстві і його підхопили різноманітні політичні сили, Згурівська районна рада минулого скликання першою в Україні (ще у 2015 році) звернулася до Верховної  ради України із підтримкою законопроекту "Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення" та закликала парламент покласти краї розмовам та намірам щодо торгівлі українським чорноземом.

На думку авторів законопроекту, зокрема народного депутата від ВО "Своброда" Михайла Головка, ініціатива прем'єр міністра України Володимира Гройсмана на вимогу Міжнародного валютного фонду щодо запуску в Україні ринку землі є незаконною, неконституційною і такою, що йде проти вимог українського суспільства. Про це він заявив 7 червня під час брифінгу у Верховній Раді.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.