вівторок, 13 червня 2017 р.

У Переяслав-Хмельницькому районі лісопатолог помилково наказав зрубати майже 80 рідкісних беріз

Інженер-лісопатолог держпідприємства "Київлісозахист" зробив суцільну вимітку дерев в захисній зоні Козлівської сільради Переяслав-Хмельницького району для подальшої вирубки. При цьому не врахував, що в цій лісосмузі ростуть 76 дерев рідкісної берези. У прокуратурі підрахували, що "помилка" інженера обійшлася району в 300 тис. грн.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що інженер-лісопатолог державного спеціалізованого лісозахисного підприємства  «Київлісозахист», виконуючи умови Договору, провів суцільну вимітку 428 дерев у захисних насадженнях між полями на території Козлівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району. Втім, серед помічених дерев були й ті, що не підлягали вирубці у кількості 76 сироростучих дерев породи береза повисла.

Внаслідок вирубки вказаних дерев довкіллю завдана істотна шкода у вигляді погіршення екологічної властивості лісосмуги, а також виникла загроза вітрової ерозії грунту. Такі дії службовця завдали шкоди державі на 300 тисяч гривень.

Переяслав-Хмельницьким відділом Бориспільської місцевої прокуратури зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, які спричинили тяжкі наслідки) КК України.

Досудове розслідування триває.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.