середа, 17 травня 2017 р.

Київщина може залишитись без врожаю фруктів та ягід (ВІДЕО)

Через нещодавні заморозки Київщина може залишитись без врожаю фруктів та ягід. Крім того, несподіване похолодання у травні знищило щонайменше близько 15-20% посівів кукурудзи.

Про це повідомляє "Згурівська Правда".

Нагадаємо, що різке похолодання у ніч з 10 на 11 травня у Київській області наробило серйозної шкоди посівам. У Згуріві та селах району температура знизилася до нуля, а подекуди й до мінус п’яти морозу.

Рослини не витримали травневих холодів, коли стовпчик термометру позначки "мінус". Тож померзла і рання городина. Та це не межа - кажуть експерти, адже оцінити наслідки заморозків зможуть лише у червні

Разом із тим, українські синоптики попереджають про заморозки у період з 17 по 19 травня у східних та північних областях України.


«За даними Укргідрометцентру, вночі 17 травня на Чернігівщині та Сумщині, 18-19 травня у Чернігівській, Сумській, Полтавській, Харківській, Луганській та Донецькій областях на поверхні ґрунту місцями заморозки 0-3ºС», - зазначили у Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.