четвер, 11 травня 2017 р.

На Київщині нічний приморозок наробив шкоди

Різке похолодання у ніч з середи на четвер у Київській області наробило серйозної шкоди посівам. У Згуріві та селах району температура знизилася до нуля, а то й мінус п’яти морозу.

Про це повідомляє "Згурівська Правда".

Аграрії Згурівщиним повідомляють, що зокрема заморозки завдали істотної шкоди посівам зернових і бобових культур.

Як повідомляє "Вісник Переяславщини", у Переяславі Дем’янцях, Гайшині, Єрковцях та інших селах в багатьох місцях примерзли картопля, розсада, полуниця, виноград, квіти та інші культури.

"Що казати, якщо у Вочкові в одних господарів надворі навіть замерзла вода в балії. Деякі люди жалілися, що попримерзало навіть листя на вишнях, шовковиці тощо", - йдеться у повідомленні.

Переяславець Микола Бондаренко (64 роки), начальник міської дільниці Трубіжського управління водного господарства повідомив нам, що такого погодного катаклізму на Переяславщині не було вже дуже багато років. Пригадав, що років 15 тому на початку травня випав сніг, але тоді було тепло, він розтанув і ніякої шкоди не завдав. А от збитки від теперішнього приморозку можна буде оцінити пізніше, коли люди побачать чи відійдуть їхні насадження, чи загинуть і почорніють. На його думку, навіть якщо й відійдуть, то врожай буде вже не той, а деякі плодоносні дерева і взагалі можуть його не дати.

Як виглядає, у кращій ситуації ті господарі, які садили свої городи пізніше і де рослини ще не проросли. Не даремно ж колись казали: “Поспішиш, людей насмішиш”.  Хоча сміятися якраз і немає чому

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.