четвер, 25 травня 2017 р.

У Згурівському районі з початку року зареєстровано 17 фактів умисного вбивства - поліція

Від початку року до Згурівського ВП Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області з початку року надійшло 106 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події з ознаками кримінальних правопорушень.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на інформацію Згурівського відділення поліції щодо стану криміногенної ситуації у Згурівському районі районі, що була опублікована на сайті Згурівської РДА.

Зокрема, на території Згурівщини зареєстровано 17 фактів умисного вбивства, 33 факти крадіжок, 5 фактів заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство), один факт зґвалтування та один факт розбою, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище.

Двічі до ЄРДР вносилися дані за фактом службового підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів.

Два рази фіксувалися факти носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу.

За даними поліції, з початку року на території району 23 рази наносилися умисні легкі тілесного ушкодження, 7 разів здійснювалося умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах.

Якщо вірити статистиці правохоронців, то наркоманія в районі фактично відсутня. Так, за даними поліції, з початку року зареєстровано лише один факт незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети (ст. 309 ч.1 КК України);

Зареєстровано й два факти самоправства, тобто самовільного, всупереч установленому законом порядку, вчинення будь-яких дій, правомірність яких оспорюється окремим громадянином або підприємством, установою чи організацією, якщо такими діями була заподіяна значна шкода інтересам громадянина, державним чи громадським інтересам або інтересам власника

З початку року двічі було здійснено порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, якщо воно спричинило виникнення пожежі, якою заподіяно шкоду здоров'ю людей або майнову шкоду у великому розмірі.

Крім того, працівники поліції зафіксували 2 факти порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.

Двічі поліцейськими фіксувалися факти провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом. Схоже, що мова йде про незаконну торгівлю підакцизними товарами (лікеро-горілчані та тютюнові вироби).

Разом із тим, у Згурівській поліції повідомляють, що відомості про вказані кримінальні правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбаченого Кримінальним Кодексом України.

"По всіх зареєстрованих правопорушеннях Згурівським ВП  Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області ведеться оперативно-розшукова робота", - йдеться у повідомленні Згурівського відділення поліції 

2 коментарі:

  1. "Наркоманія в районі фактично відсутня. Так, за даними правоохоронців з початку року зареєстровано лише один факт незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети (ст. 309 ч.1 КК України);"
    То, что зарегистрирован только один случай (та еще и без цели сбыта) говорит о том как полиция работает с этой проблемой, а не про ее отсутствие. К сожалению уровень наркомании в Згуровке и районе очень высокий, продажа различных веществ осуществляется и уровень потребление не падает, а только растет.

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.