пʼятниця, 28 квітня 2017 р.

Згурівська райрада підтримала звернення щодо недопущення продажу землі сільськогосподарського призначення

26 квітня Згурівська райрада підтримала звернення щодо недопущення продажу землі сільськогосподарського призначення. Відповідне звернення ініціювала фракція ВО "Свобода" до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана.

Про це повідомляє "Згурівська Правда".

Нагадаємо, 19 квітня на зборах громадян, які були ініційовані Асоціацією фермерів України, ВО "Свобода" та ВО "Батьківщина", було вирішено винести на Всеукраїнський Референдум питання про заборону продажу землі сільськогосподарського призначення.

Звернення зачитав голова фракції ВО "Свобода" у Згурівській районній раді Степан Кузьмич

"Тільки весь український народ має право вирішувати - продавати чи не продавати свою землю. Землю, яка є виключно його "об'єктом права власності" і "основним національним багатством". Так каже наш Основний Закон ‒ Конституція України. Тому  сільськогосподарська земля не може бути товаром", - йдеться у зверненні

На думку учасників Всеукраїнських зборів громадян, ринок  може  стосуватися тільки  землі під нерухомістю, яка є приватною власністю, і присадибних земельних ділянок. Натомість,  сільськогосподарські землі можуть бути об'єктом довгострокової оренди з правом родинної спадщини.

Натомість, у державі має бути створено національний земельний банк ‒ тільки він зможе купувати паї, якщо людина, все ж таки,  має бажання продати свою землю, а потім передавати їх тільки  в оренду.

"Влада не має ні морального, ні юридичного, ні будь-якого іншого права ставити питання про продаж землі сільськогосподарського призначення не порадившись з Українським Народом!", - підкреслив лідер націоналістів у Згурівській районній раді.

У зверненні від сьогоднішньої української влади вимагають:


  1. Продовжнити мараторій на  продаж землі сільськогосподарського призначення.
  2. Сприяти, а не перешкоджати проведенню Всеукраїнського Референдуму про заборону продажу землі сільськогосподарського призначення,  яка є виключно "об'єктом права власності" і "основним національним багатством" Українського Народу.
  3. Створити національний земельний банк,  який зможе купувати землі сільськогосподарського призначення,  земельні паї.
Нагадаємо, 28 березня, на черговій сесії Згурівська района рада підтримала звернення, яке ініціювала фракція ВО "Свобода" до вищих органів влади щодо припинення торгівлі з окупантами та ситуації, що склалася у зв'язку із силовим розгоном ветеранів війни, які блокували торгівлю з окупованими районами Луганської та Донецької областей.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.