пʼятниця, 28 квітня 2017 р.

Студентка з Переяслава стала чемпіонкою України з гирьового спорту (ФОТО)

На початку квітня у місті Хмельницький відбувся чемпіонат України серед юніорів та Кубок України серед дорослих з гирьового спорту

Про це повідомляє інформаційний портал "Згурівська Правда" з посиланням на "Вісник Переславщини".

Оксана Панькевич, студентка фінансово-гуманітарного факультету нашого вишу, теж брала участь у цих змаганнях.

У ваговій категорії до 58 кг (вага гирі 24 кг) Оксана стала чемпіонкою України серед юніорів та переможницею Кубка України серед дорослих, показавши результат 67 підйомів за 6 хвилин і обійшовши 14 інших спортсменок у своїй ваговій категорії.

"Я вже рік входжу до складу національної збірної з гирьового спорту,і змагання для мене – довести в першу чергу собі, що я не помилилась, коли почала займатись саме цих видом спорту.", – сказала спортсменка.

Студентка переяславського університету стала чемпіонкою України з гирьового спорту

Тепер студентка готується до чемпіонату Європи, який відбудеться 10-16 травня в м. Даугавпілс (Латвія).