середа, 26 квітня 2017 р.

Депутат відповів на наклеп Згурівського селищного голови та розповів про справжні причини обшуків у селищній раді

Що неправда, то це точно правда!


Спростовую недостовірну інформацію, відомості, що не відповідають дійсності і викладені неправдиво у № 18 від 21 квітня 2017 року щотижневої газети Згурівського району Київської області «Панорама» на другій сторінці під заголовком «Правда чи неправда?» за підписом – Павло Ткачук, Згурівський селищний голова.

Селищному голові чудово відомо якою є реальність насправді, але він навмисно її спотворює з метою ввести в оману громаду Згурівщини, шляхом укриття правди, нашарування брехні на реальні факти та подання їх як істини, з приховуванням правди спотвореною інформацією. Це все написано у вищезазначеній статті.

Обман і негативна інформація, її поширення принижує честь, гідність завдає шкоди діловій репутації, але для борців за правду це не вперше і я знаю що робити далі. На відміну від автора брехні, де він пише, що «Звичайно як розвиватимуться події сказати зараз важко, адже я так думаю, що будуть здійснюватися будь-які методи та впливи»… Так, будуть законні методи задіяні до автора брехні:

  • По-перше, вимагаю вибачення та спростовування автором брехні всього написаного.
  • По-друге, буде подано позов до суду на відшкодування моральної шкоди заподіяної автором брехні та відновлення ділової репутації мене як депутата селищної ради.

Можу сказати прямо, що чесно працювати і бути чесним в такій системі влади, яка нашпигована «тітушками» та «баригами» дуже і дуже важко. Але потрібно працювати, а головне боротися з будь-якими проявами корупції та розкрадання майна, а особливо з такими чиновниками які є «керованими в ручному режимі» певним «Кланом» чи «Латифундистами», і які, в свою чергу, дбають лише про інтереси своїх «Хазяїв» та свій меркантильний інтерес (коли «Хазяїн» дозволить).

Та довіра моїх виборців селища та району, яку вони мені дали ще з 1990 року і по сьогодні, обравши мене 7 разів депутатом Згурівської районної ради і 4 рази депутатом Згурівської селищної ради, варта цього. Я тут народився, виріс і мені небайдужа доля земляків та мого селища, тому й борюся з неправдою, обманом. Однак після 2014 року дуже боляче дивитися і усвідомлювати, що більша частина нашого суспільства ніяк не проснеться і байдужа до всього. У кожного своє уявлення про таку цінність людини, як гідність, своє ставлення до самого себе і ставлення до неї з боку інших.

Тепер щодо статті. Під час розгляду звернення лікарні я голосував за внесення змін до селищного бюджету і надання коштів на будівництво та придбання житла для окремих категорій населення в сумі 300 000 (триста тисяч) гривень. Крім того, пропонував на сесії перепрофілювати колишнє приміщення гімназії і колишнє приміщення початкової школи під службове житло лікарям, вчителям,  ветеранам російсько-української війни та іншим молодим спеціалістам. Однак селищний голова відмовив мені в такій ініціативі посилаючись на нестачу коштів.

Натомість на виділені кошти в порушення усіх регламентних процедур було швидко придбано квартиру у смт Згурівка, про факт придбання даної квартири мені та іншим депутатам стало відомо 26.12.2016 року коли пан Ткачук П.І. спробував підсунути мені та іншим депутатам на підпис поіменний список голосування за питання № 350 «Про придбання квартири», яке нібито відбулося 23.08.2016 і хотів, щоб ми його підписали. При цьому, з якою метою і для яких потреб було придбано дану квартиру за кошти бюджету селищної ради було незрозумілим.

Тільки після того як я, Грицай В.М., Чубук О.І. та ряд інших депутатів гостро поставили питання щодо підробки документів та витрати коштів місцевого бюджету, (при цьому даним фактом відразу ж дуже зацікавилися органи прокуратури та СБУ) – пан Ткачук П.І. нашвидкуруч поселив в даній квартирі молодого спеціаліста - хірурга і тепер подає свій вчинок як турботу про громаду Згурівщини і забезпечення житлом молодого спеціаліста. Так, нібито він зробив добру справу, але якщо його наміри були дійсно прозорі та чисті, то чому він не виніс дане питання на обговорення на сесії? Я впевнений, що практично всі депутати підтримали б таку, не побоюся цього слова, «благородну» ініціативу, а він це зробив приховано підробляючи документи ще й спробував отримати підписи за голосування за це питання на сесії задніми числами, навіть не висвітлюючи суті 350-го питання, чому? І якою була його справжня мета придбання вказаної квартири? Чому факт виділення коштів на її придбання він так старався приховати від депутатів та громади? А головне, якби ми не зрозуміли фальсифікацію і розписалися в даній відомості, то без винесення даного питання на обговорення громадськості і без надання йому розголосу,  чи дійсно дана квартира була б передана молодому лікарю? Чи, можливо, використовувалася б для якихось інших потреб Ткачуком П.І.? Ці запитання, які кожен порядний згурівчанин має задати в цій ситуації селищному голові.

Тепер щодо твердження Ткачука П.І., що нібито до суду було подано позов у зв’язку з тим, що перевищено суму за якою була придбана квартира. Це є черговою  брехнею Ткачука П.І., оскільки суть позову полягає в порушенні Ткачуком П.І. регламенту, підробці документів та спробі приховати факт придбання квартири від громадськості.

Ніяких подань чи клопотань мною до органів поліції та СБУ не робилося. Єдине, що мене, як інших депутатів викликали для дачі показів в якості свідка у кримінальному провадженні (кримінальній справі) за фактами вчинення незаконних дій селищного голови у питаннях придбання квартири та постійного порушення регламенту роботи Згурівської селищної ради головою Ткачуком П.І.

Більш ніякою інформацією щодо розслідування кримінального провадження я не володію, оскільки я є лише свідком, а тому ніяких подань чи клопотань з мого боку не було і не могло бути, тому що свідок на це не має права (подання, клопотання, заяви та інші звернення свідків у кримінальному провадженні згідно чинного законодавства слідчим не можуть бути задоволеними).

А перш ніж писати що за позовом Грицая В.М. та Паліводи Ю.О. у селищній раді проводився обшук, Ткачуку П.І. необхідно було елементарно проконсультуватися у юриста. І якби він це зробив то йому б кваліфіковано пояснили, що за позовом у рамках цивільної справи така слідча дія як обшук не може бути проведена навіть теоретично, оскільки обшук це є слідчою дією, яка проводиться за дозволом (ухвалою) суду і виключно в рамках кримінального провадження (кримінальної справи), а не цивільного позову. Тому написане Ткачуком П.І. щодо обшуку є ахінеєю. Крім того позов подано Грицаєм В.М., а чому він приплів туди мене також є цікавим питанням?

Також мене зацікавив ще факт придбання трактора, на який пан Ткачук П.І. посилається в статті, особливо для яких потреб він його придбав за, з його слів, «найвищу ціну»? Можливо для робіт на земельних ділянках, відібраних «рейдерськими» захопленнями в учасників АТО та фермерів латифундистами?

Як би там не було, а мені і моїм виборцям все ж таки цікаво, чому в такого порядного і добросовісного (саме такими настроями пронизана його стаття) голови селищної ради проводився обшук? Може він все таки пояснить?

Я навів лише чіткі факти, які відповідають дійсності і ґрунтуються виключно на нормах чинного законодавства та реальних подіях. Читачам та громаді пропоную самостійно зробити висновок чого варта «Правда від Павла» написана в його статті і чи таких кроків від влади в районі та селищі хотіли згурівчани після повалення диктатури Януковича, смертей Небесної сотні та патріотів на сході.

Депутат Згурівської селищної ради Ю.О. Палівода

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.