четвер, 9 березня 2017 р.

У штучній повені на Київщині винуватять скандального Войцеховського (ВІДЕО, ФОТО)

Село Гусачівка на Київщині та поля довкола нього поступово опиняються у воді через приватний ставок для риболовлі, який бізнесмени створили із невеликої річки Красна, перегородивши її дамбою. Єдина стежка до села раз по раз опиняється затопленою, а ґрунтова дорога під силу хіба що позашляховикам.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "ТСН".

Люди кажуть, що до появи озера в річці жили бобри, качки, ондатри, а поряд у лісі – кабани. Зараз уже природа знищена. До всього, зміцнену підприємцями дамбу нещодавно потік води таки прорвав, унаслідок чого затопило село Красне нижче за течією. У дворах людей було до півметра води, а вулиці на кілька днів стали не проїзними.


За словами сільського голови, дамбу в департаменті екології та природних ресурсів, а також агенстві водних ресурсів, визнали незаконною. Однак практичних наслідків це не має. У Краснянській сільраді від споруди відмежовуються – голова села твердить, що насип має знищувати райдержадміністрація. Мовляв, дамба розташована за межами села, тож Красне до неї відношення не має.

Згідно з кадастровою картою, озеро знаходиться в оренді в депутата Обухівської райради, але використовує його база відпочинку "Натураліст" із зоопарком та фермою, яка належить скандальному забудовнику Анатолію Войцехівському та його компаньйону - Дмитру П'ятаку. "Пан Войцехівський і цей шлюз підняв на півметра, і ось цю дамбу – там така сама ситуація", - каже голова Обухівської РДА Олександр Туренко. На озері бізнесмени організували платну риболовлю, а адміністрація комплексу телефоном розповідає, що саме ця водойма – найбільш зариблена.

Разом із тим в РДА твердять, що озеро має забрати село, бо воно є в межах населеного пункту, однак жодних кроків до цього село не робить. До профільних відомств направлені листи з проханням про перевірку, а поліція розпочала розслідування ситуації, що склалася. Але наразі все залишається без змін, і база відпочинку готується до відкриття сезону, а жителі хутора повертаються додому затопленим шляхом.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.