пʼятниця, 10 березня 2017 р.

У Бориспільському районі голова сільради оголосив тупикову дорогу головною, щоб покласти асфальт до хати доньки (ФОТО)

У селі Кучаків на Бориспільщині сільський голова тупикову дорогу біля будинку дочки зробив головною та поклав новенький асфальт на бюджетні гроші.

Про це повідомляє "Чесно", передає "Згурівська Правда".

Фірма, близька до дружини регіонала Віталія Борта, проклала дорогу. Ремонтувало донецьке підприємство, близьке, до родини Пшонок. Про це пишуть ЗМІ. При виїзді з ґрунтовки на асфальт голова встановив знаки пріоритету. Голова Дженджебір обіцяє, що стане на коліна перед сатаною, якщо буде можливість зробити хоч квадратний метр дороги для людей. Але дорогу до дому своєї доньки він зробив не коштом сатани, а за гроші платників податків.

Зазначється, що на сусідніх дорогах села суцільні ями, а заасфальтований тупик веде до будинку доньки сільського голови Миколи Дженджебіра і впирається в посадку й залізничну колію.


"Голова проклав дорогу не по вулиці, а в тупик, де живе його дочка і київський суддя. Замість того, щоб повести дорогу до козацької могили і з'єднати з Лебедином, він дотягнув до Салія і поклав асфальт в тупик у посадку до судді. Уявляєте, він тупик зробив головною дорогою!", - каже депутат Бориспільської райради від "Громадянської позиції" Микола Тригубенко.

Згідно з даними тендерних закупівель, капітальний ремонт дороги по вул. Незалежності у с. Лебедин вартістю 1,058 млн грн Кучаківська сільрада замовила в фірми "ДС ПРОМ ГРУП", до засновників якої входить "Ю.ДІ.ДЖИ."

Кінцевим бенефіціарним власником  цієї компанії є донеччанка Ольга Борт, дружина екс-нардепа-"регіонала" Віталія Борта.

"Я стану на коліна перед сатаною і якщо буде можливість зробити хоч квадратний метр дороги - я буду робити, бо це для наших людей, для українців, ви мене зрозуміли?, - відповідає сільський голова.


Співпраця з регіонівськими підприємствами для Дженджебіра не нова. Раніше сільрада укладала договори на ремонт вулиць у донецького підприємства ПрАТ "Коммунтранс", одним із акціонерів якого є Михайло Буров, близький до родини Пшонки.

Місцеві активісти також дивуються тому, що бюджетні кошти витратили на встановлення знаків пріоритету на явно другорядних ґрунтових дорогах.


Зокрема, у селі знак встановили навіть там, де ґрунтовка нероз'їжджена. Можливо тому, що там дві копанки сільського голови, припускають місцеві.

Голова визнає, що знаки встановлені за бюджетні кошти і, на його думку, вони потрібні громадянам.


"А ви розумієтесь на будівництві доріг взагалі? У вас якась кваліфікація є? То я вам відповідаю: та дорога, яка будується згідно з проектом, то ця дорога буде завжди пріоритетною в порівнянні з тією дорогою, яка будується як проведення ремонту. Ви знаєте, до таке ремонт і знаєте, що таке виготовлення проектів? Виготовлення проектів - це кошти, а все впирається в нашому житті - запам'ятайте - в кошти!.. Згідно з проектом збудована дорога і згідно з проектом встановлені знаки", - переконує сільський голова.

Він пояснює, що нібито, щоб не платити кошти за виготовлення проекту, дорогу провели, як начебто поточний ремонт.

Сам Дженджебіра вважає, що розслідування проти нього замовили його опоненти в селі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.