середа, 8 березня 2017 р.

На Київщині шукають загадкового рятівника двох дівчаток з-під криги

У Білій Церкві пенсіонер урятував двох 4-класниць з-під криги, коли дівчатка провалилися під час прогулянки після школи озером у парку "Олександрія". Дідусь, що проходив повз, без роздумів стрибнув за ними у воду, а після порятунку зник.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "ТСН".

Діти кажуть, що якби не той чоловік – їм страшно було б навіть уявити наслідки пригоди. Але про рятівника пам'ятають тільки, що він був сивий і мав блакитні очі. "Він вийшов, вижав куртку свою і пішов далі", - каже одна з дівчаток. 10-річна Саша пояснює, що на льоду опинилася, бо туди здуло її шапку, яку не хотілося втрачати. Тому хоч і знали про небезпеку, вирішили ризикнути.

Слідчий Сергій розповідає, що біду побачив здалеку: дівчати за лічені секунди опинилися по шию у воді. Коли чоловік, що повертався додому з роботи, добіг до місця пригоди, там уже був пенсіонер. "Я заліз у воду, дідусь доплив. Вони у воді були хвилин 4-5. Дід кригу ламав руками. Не розгубився – кинувся одразу", - пригадує правоохоронець. Намоклі дівчата відбулися переляком, а їх батьки тепер просять рятівника відгукнутися.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.