середа, 22 березня 2017 р.

Садовий пропонує зробити гігантське сміттєзвалище у Чорнобилі

Міський голова Львова Андрій Садовий, голова партії "Самопоміч" запропонував облаштувати гігантське резервне сміттєзвалище у зоні відчуження в Чорнобилі.

Про це він заявив сьогодні, 22 березня, під час брифінгу, передає кореспондент Львівського порталу, інформує "Згурівська Правда".

Львівський мер пропонує зробити "запасний" полігон у Чорнобилі для всієї країни.

"Моя пропозиція така: влаштувати у Чорнобилі резервний полігон для всієї країни, який має бути на екстреальні випадки. Я навіть готовий співфінансувати це як міський голова коштами громади міста Львова", – сказав Андрій Садовий.

Нагадаємо, у Київській області в лісосмугах, на полях, дорогах і навіть на вулицях все частіше почали виявляти гори сміття зі Львова. Так, нещодавно вантажні автомобілі незаконно викидали львівське сміття у Чорнобильській зоні та найближчих районах: в Поліському та Іванківському.

16 березня, на сесії Київської обласної фракція ВО "Свобода" зробила заяву, в якій вимагає від мера Львова Садового припинити "тероризувати" Київщину львівським сміттям

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.