неділя, 5 березня 2017 р.

На Київщині активісти вилучили незаконні гральні автомати (ВІДЕО)

Минулої неділі Громадською Організацією “Молодіжне об’єднання “Разом” (м. Українка, Обухівський район, Київська область) було викрито та вилучено (разом з правоохоронними органами Обухівського району) незаконні гральні автомати міста Українка.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "Хроніки міста Обухова"

За їх словами ГО “Молодіжне об’єднання “Разом”, яке ставить собі за мету не на словах, а на дії робити місто Українка сприятливим для життя 22 лютого 2017 року вчинила відчайдушний крок”.

"Справа в тому, що всім нам відомо про існування незаконних  гральних автоматів, які, окрім горя, не несуть інших смислових навантажень. Усвідомлюючи і беручи на себе відповідальність за своє життя, активісти громадської організації виявили таку оселю зла у рідному місті. Правопорушників було затримано, а роботу горе-контори зупинено. Відтепер, активісти взяли на себе зобов’язання довести справу до кінця і не допустити відновлення роботи ігрових автоматів у місті Українка", – розповіли вони.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.