середа, 8 березня 2017 р.

Прокуратура повернула частину Біличанського лісу на Київщині

Прокуратура Київської області в апеляційній інстанції відстояла свою позицію щодо скасування незаконного рішення місцевого суду про відмову в задоволенні позовних вимог прокурора щодо витребування земельної ділянки площею 0,15 га вартістю понад 1 млн грн, яка знаходиться на території Національного природного парку «Голосіївський».

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Установлено, що родичі колишнього високопосадовця із Міністерства екології України набули у приватну власність вказану земельну ділянку лісогосподарського призначення, так званого «Біличанського лісу», який на даний час є Національним природним парком «Голосіївський».

Завдяки непохитній позиції прокуратури Київської області земельну ділянку витребувано із незаконного володіння та повернуто державі.

Нагадаємо, в лютому 2017 року прокуратура Київської області повідомила, що Коцюбинська селищна рада безпідставно роздав цілих 72 га земель Біличанського лісу під земельні ділянки. Щоб повернути землю в держвласність, до суду довелося подати сотні позовів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.