понеділок, 13 березня 2017 р.

Губернатор Горган таки призначив Арешкович головою департаменту попри заборону від Мінохоронздоров'я

Сьогодні, 14 березня, скандальна Алла Арешкович приступить до виконання обов’язків голови Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "КиевVласть".

20 січня на підсумковому засіданні комісії за конкурсом на посаду глави департаменту охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації переможцем конкурсу була оголошена Алла Арешкович.

Однак, сісти в крісло директора департаменту відразу і безболісно вона не змогла. Практично відразу після оголошення результатів конкурсу в українських соціальних мережах навколо персони Арешкович розгорілася справжня битва. Одні запевняли, що жінка - світоч медицини, міцний професіонал і патріот, інші їм опонували, заявляючи, що саме на руках Арешкович кров майданівців, зданих наймитам Януковича прямо зі столичних лікарень.

Крім громадських діячів, які викривають Арешкович в пособництві колишньому режиму, проти її призначення висловилися і Міністерство охорони здоров'я України. Зокрема, губернатор Київщини Олександр Горган два рази (3.02.2017 і 20.02.2017, - KV) просив МОЗ дозволити Арешкович приступити до роботи в департаменті і два рази отримував відмову.

Наполегливість, з якою керівник столичної області намагається посадити в крісло куратора медицини Київщини Арешкович у багатьох викликає змішані почуття.

Нагадаємо, 20 лютого, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган у черговий раз попросив міністра охорони здоров'я Ульяну Супрун погодити призначення на посаду голови департаменту охорони здоров'я КОДА.

"Арешкович призначена на посаду без узгодження з МОЗом і на випробувальний термін в один місяць. Це дуже дивна річ, з одного боку, відповідно до ст. 11 закону про місцеві держадміністрації, Горган зобов'язаний був отримати це узгодження і без нього не мав права призначати Арешкович. З іншого боку, в новому законі про держслужбу, за яким, власне, конкурси та проводяться, про узгодження не йдеться", - повідомляє анонімне джерело в КОДА.

За його словами, не отримавши добра від МОЗ, на початку березня КОДА ініціювало ряд кроків, якими спробувало прикрити відсутність міністерського узгодження.

"На скільки мені відомо, в обладміністрації є документ, з якого виходить, що непризначення переможця конкурсу на посаду ущемляє права громадянина в правах на держслужбу. Папірець, так собі, але якийсь люфт для маневру все ж дає, мовляв громадянин переміг і губернатор був зобов'язаний його призначити. А ось норма розпорядження про випробувальний термін в один місяць - це вже страховка для Горган і його підлеглих. Це хороша вигадка, що дозволяє голові ОДА не втратити обличчя. Я не хочу вдаватися в подробиці про те, хто Горгану Арешкович порадив і хто її патронує, але впевнений, якщо МОЗ буде сильно тиснути та публічно кричати, вже через місяць Арешкович піде з департаменту. І Горган сам заявить, що, вибачте, не впоралася, хоч шанс я їй і давав ", - запевнив співрозмовник.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.