пʼятниця, 10 березня 2017 р.

Екс-прокурор Київщини дерибанить землі під Києвом (ФОТО)

Місцева влада смт. Гостомель (Київська область) протиправно видала в оренду та приватну власність земельні ділянки із багаторічними хвойними деревами особам, наближеним до екс-прокурора Київської області Володимира Бабенка.

Про це повідомив народний депутат, член МДО "Депутатський контроль" Віталій Купрій, передає "Згурівська Правда".

За його даними, при виділенні цих земель були сфальшовані протоколи громадських слухань, оскільки громада бажала залишити цей ліс під паркову зону. Також повідомляється, що всупереч діючому законодавству, особи, які отримали ці ділянки, також отримали дозвіл на знищення лісу з виплатою в рази заниженої компенсації.

“Наразі вони вже почали там протиправне будівництво, вирізали дерева та викопали котлован під свої будівлі. Сесії Гостомельської селищної ради, на яких відбувався дерибан цих земельних ділянок, проводились із порушенням закону. Перелік питань для розгляду, не доводились до відома населення, самих депутатів збирали в вихідні дні, а обговорення в постійно діючих комісіях ради не відбувалось!”, – повідомив депутат.

Купрій підкреслив, що більшість цих ділянок оформлені на підставних осіб, наближених до колишнього прокурора області Володимира Бабенка.

“Це той самий Бабенко, який причетний до викрадення тіла Георгія Гонгадзе та незаконного звільнення депутата-вбивці Віктора Лозінського. До речі, нинішній директор НАБУ Артем Ситник був адвокатом Бабенка саме в період, коли його земельні афери ще працювали. А з 2008 по 2011 рік він навіть перебував під керівництвом Бабенка”, – наголосив представник Депконтролю.

Віталій Купрій звернувся до Генпрокурора Юрія Луценка та директора НАБУ Артема Ситника з вимогою відкрити кримінальне провадження за статтею 364 Кримінального Кодексу – зловживання владою. Депутат вважає, що потрібно в судовому порядку накласти арешт на відчуження, розірвати договори оренди та повернути вкрадені землі у власність громади Київщини.

Нагадаємо, раніше Депконтроль ініціював перевірку порубки лісу на Чернігівщині. “Масове знищення українських лісів неприпустиме. Маємо докази, що у деяких регіонах до цього причетні не тільки приватні підприємці, а і правоохоронці, які закривають на це очі та сприяють незаконному продажу деревини. Закликаємо органи влади втрутитися у ситуацію!”, – зазначав голова Секретаріату Депутатського контролю Вадим Руденко.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.