четвер, 30 березня 2017 р.

На Київщині знову спалах африканської чуми

На території села Безп’ятне у Васильківському районі Київщини тимчасово введено карантин через виявлення захворювань на африканську чуму.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу поліції Київської області.

Станом на сьогоднішній день, в населеному пункті, де зафіксовано спалах чуми, діють ветеринарно-поліцейські пропускні пункти: поліція проводить превентивні заходи, здійснює перевірку транспортних засобів.

Працівники поліції спільно з ветеринарами вживають вичерпних заходів для недопущення поширення захворювання сільськогосподарських тварин, запобігають ввезення і вивезення свинини з населеного пункту.

«Для людей таке захворювання абсолютно безпечно, проте завдає великої шкоди сільському господарству», - заявили в поліції столичної області.


Також серед населення правоохоронці проводять роз'яснювальну роботу, попереджають власників тварин про небезпеку африканської чуми, а також кримінальної відповідальності за порушення ветеринарних правил, які можуть спричинити поширення хвороби.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.