пʼятниця, 3 березня 2017 р.

Однокурсник Порошенка став директором аеропорту “Бориспіль”

Кабінет міністрів України призначив генеральним директором державного підприємства “Міжнародний аеропорт” Бориспіль “(Київ) Павла Рябікіна.

Як повідомив журналістам міністр інфраструктури Володимир Омелян, таке рішення було прийнято на урядовому засіданні 1 березня, передає "Згурівська Правда".

Як повідомлялося, урядовий комітет з призначень в грудні 2016 року відібрав для призначення на посаду гендиректора МА “Бориспіль” екс-заступника міністра транспорту України Павла Рябікіна, проте уряд затягував з його призначенням на цю посаду.

Сам Омелян на початку лютого заявляв, що Мінінфраструктури не бачить вагомих причин для затягування з цим призначенням.

“У нас відбувається дивна ситуація: хтось з кимось торгується, точно не я. Мій торг полягав в тому, що я всім претендентам на цю посаду озвучував публічні умови роботи. Всі сказали, що згодні. Всі документи ми оформили, все процедури Рябікин пройшов, але до сих пір він не призначений”, – констатував міністр.

Рябікін має 29 років професійного досвіду, зокрема в авіакомпанії “Експрес Авіа”, ТОВ “РК Партнери”, ТОВ “РОЦ” Зелений порт “.

Рябікін також був депутатом України третього скликання, а в 2005-2006 рр. займав посаду заступника міністра транспорту і зв’язку. З 2014 року працює в Київській міськдержадміністрації, займаючись питаннями інфраструктури та транспортного будівництва.

Міжнародний аеропорт “Бориспіль” забезпечує понад 68% пасажирських авіаперевезень України, є єдиним українським аеропортом, в якому обслуговуються далекомагістральні рейси. З аеропорту понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення більш ніж на 100 маршрутах по всьому світу.

Павло Рябікін був однокурсником президента Петра Порошенка по Київському університету імені Тараса Шевченка, вони обидва закінчили факультет міжнародних відносин і міжнародного права в 1989 році.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.