понеділок, 6 березня 2017 р.

НАЗК просить НАБУ перевірити суддю на Київщині, якого підозрюють в корупції

НАЗК (Національне агентство з питань запобігання корупції) направило до НАБУ (Національного антикорупційного бюро України) висновок про виявлення ознак пов'язаного з корупцією правопорушення стосовно судді Ржищівського міського суду.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-центр Національного агентства з питань запобігання корупції.

Рішення про направлення матеріалів щодо судді до Національного антикорупційного бюро було ухвалено за результатами перевірки своєчасності подання е-декларації високопосадовця.

НАЗК пояснює, що минулого року суддя повинен був подати свою декларацію за 2015 рік, адже на той час обіймав вказану посаду. Попри це, станом на 14-ту годину 24 лютого 2017 року його щорічна декларація була відсутня.

"Національне агентство з питань запобігання корупції вбачає у діях судді ознаки корупційного правопорушення, про що складено обгрунтований висновок, який направлено для розгляду до Національного антикорупційного бюро України", - наголосили у відомстві.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.