пʼятниця, 3 березня 2017 р.

У Броварському районі грабіжники праскою катували 77-річного героя соцпраці

28 лютого приблизно о 20.00 троє невідомих у масках увірвалися в будинок по вулиці Гагаріна у Плоскому, де проживає 77-річний Петро Феодосійович Волоха, кавалер трьох орденів Леніна, Герой Соціалістичної праці та нагороджений ще кількома орденами, який протягом 40 років успішно керував держплемзаводом «Плосківський».

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на інформаційно-аналітичне інтернет видання "Трибуна Бровари".

У будинку він проживає разом з дружиною Лідією Євгенівною. Дві доньки живуть окремо, одна мешкає у Броварах, інша – у Києві.

За попередніми даними, в одного з грабіжників в руках була монтувалка, у двох інших – пістолети. Бандити одягнули кайданки на руки Петра Феодосійовича, нейтралізували дружину, зв’язавши і її. Протягом двох годин вони знущалися над 77-річним чоловіком, били його. Вдалися також і до катування – пекли тіло Петра Феодосійовича гарячою праскою.

Нападники, зрештою, забрали гроші, а також численні нагороди Петра Волохи, і зникли. Очевидно забрали у подружжя і телефони, аби ті не змогли одразу зателефонувати та викликати поліцію, а головне – швидку допомогу. Тільки близько півночі старенька жінка змогла вивільнитися. Вона прийшла до сусідів, і попросила зателефонувати її доньці, котра проживає у Броварах, аби та негайно приїхала, бо дуже погано батькові. Донька одразу ж викликала поліцію та швидку допомогу.

Петра Феодосійовича Волоху доставили прямо у кайданках у Броварську райлікарню у тяжкому стані близько першої ночі. У нього стався серцевий напад, травма голови, сліди від катувань праскою тощо. Станом на ранок 2 березня Петро Феодосійович перебуває у реанімації Броварської районної лікарні, але чи сьогодні чи, можливо, завтра його переведуть до хірургії.

Поліція проводить необхідні слідчі дії.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.