неділя, 12 лютого 2017 р.

Відомий адвокат родом зі Згурівщини відмовляється від громадянства України та шукає політичного притулку

Адвокат "діамантового прокурора" Шапакіна Сергій Козаченко відмовляється від громадянства України та просить політичного притулку через загрозу власному життю та життю родини.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сторінку адвоката у Facebook.

Відомо, що Сергій Козаченко родом із Старої Оржиці Згурівського району.

Нагадаємо, що раніше, на адвоката Козаченка вже здійснювалися замахи, а саме була обстріляна його автівка та вчинявся підпал будинку у Згурівському районі. Так, у серпній 2016 року невідомі спалили будинок в селі Стара Оржиця, який належить Сергійю Козаченку, захиснику одного з основних обвинувачених у справі "діамантових прокурорів" - колишнього 1-го заступника начальника слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна.

"Ми, Козаченко Сергій Іванович, Козаченко Віта Михайлівна та Козаченко Богдан Сергійович нажаль, змушені константувати, що Україна в особі відповідних органів державної влади, з невідомих для нас причин, в односторонньому порядку, фактично зупинила відносно нас дію Конституції та інших Законів України ,які гарантують безпеку, захист прав та законних інтересів громадян, що створило реальну загрозу існуванню нашої родини, призвело до практично повного знищення всього нашого майна, що унеможливлює подальшу життєдіяльність на її території та перебування громадянами держави, що від нас відвернулась, а тому ми офіційно заявляємо про зупинення громадянства України, звернулись про надання політичного притулку.

Це рішення стало наслідком серії тяжких злочинів ( замах на вбивство, погроза вбивством, знищення житлового будинку шляхом підпалу, неодноразове знищення автотранстпорту, в тому числі і шляхом підпалу та ін.), КОТРІ ВЗАГАЛІ НЕ РОЗСЛІДУЮТЬСЯ, сотні скарг Генеральною прокуратурою, як того вимагає закон не розглядаються, що як зазначалось, паралізувало нашу життєдіяльність : син не відвідує дошкільні заклади, боячись виходити з дому, я та дружина позбавлені можливості займатись професійною діяльністю.

В скоєнні цих злочинів, ми підозрюємо начальника відділу оперативних розробок у східному регіоні управління оперативних розробок Департаменту кримінального розшуку Національної поліції України М.ЧЕРЬОМУХІНА, депутата Харківської обласної Ради, колишнього першого заступника начальника ГУ МВС України у Харківській області П.ЯНЕНКА та адвоката О.ЧЕРНЕЦЬКОГО, котрі прикриваються заступництвом Генерального прокурора Ю.ЛУЦЕНКА.

Останній злочин, тобто одночасне знищення двох автомобілів на території міста Києва, був скоєний 27.12.2016 року.

Про це та про підозрюваних осіб,я письмово повідомив Генерального прокурора України, отримавши чергову відписку, котра свідчить про приховування злочинів та осіб, що можуть бути причетні до їх вчинення" - йдеться у повідомленні.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.