пʼятниця, 3 лютого 2017 р.

У Броварському районі трьох сільських депутатів позбавили мандатів за брехню щодо об'єднання громад (ФОТО)

У селі Плоске Броварського району трьох депутатів сільської ради позбавили мандатів.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт "Трибуна-Бровари".

Так, 2 лютого 2017 року сільська виборча комісія (СВК) у Плоскому Броварського району ухвалила рішення про відкликання трьох депутатів сільської ради – Олександра Листопада (округ №7), Юрія Кошолапа (округ 9) та Юрія Лугіна (округ № 12).

Ще одним рішенням було призначено проміжних виборів у цих округах. Вибиратимуть депутатів тут 2 квітня цього року. Рішення підписала голова СВК Юлія Сидоренко.

До прийняття цього рішення були пройдені всі необхідні процедурні етапи.

10 січня у Плоскому відбулися збори громадян, на яких обрали три ініціативні групи. Останні мали протягом наступних 10 днів зібрати на кожному з цих округів необхідну кількість підписів виборців, котрі ратують за відкликання депутатів. А це не менше 50% від загальної кількості громадян, що взяли участь у голосуванні на останніх місцевих виборах.

Ініціативні групи потрібну кількість підписів зібрали і передали увесь необхідний пакет документів по кожному округу до сільської виборчої комісії. Після їх детальної перевірки СВК 2 лютого ухвалила рішення про відкликання трьох депутатів та призначення дати проміжних виборів.

Незадоволення діяльністю трьох відкликаних депутатів у громади зріло давно, а останньою краплею стала їхня позиція та поведінка щодо визначення позиції плосківчан у створенні Великодимерської об’єднаної територіальної громади.

Сільська рада вирішила за допомогою депутатів сільської ради провести письмове опитування людей з метою визначити їхню позицію щодо входження плосківської громади до Великодимерської об’єднаної територіальної громади.

Саме ці три депутати на відміну від інших своїх колег не погодилися продемонструвати сільській раді опитувальні листи, а лише озвучили підсумкові цифри. Вони здалися дивними представникам депутатського корпусу та громади Плоского, і відчутно дисонують з рештою результатів. Якщо в інших округах люди переважною більшістю висловилися проти об’єднання з Великою Димеркою, то абсолютно протилежними до цих є показники з округів цих трьох депутатів.

"Зрештою, рішення про відкликання депутатів ухвалене. Чи буде це остаточною крапкою в даній історії, чи закінчиться вона 2 квітня новими виборами – покаже час", йдеться у повідомленні.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.