понеділок, 20 лютого 2017 р.

Начальника відділення Броварської місцевої прокуратури спіймали на хабарі (ФОТО)

Генеральна інспекція Генеральної прокуратури затримала за підозрою у вимаганні начальника Іванківського відділення прокуратури Київської області Юрія Ткаченка.

Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передає "Згурівська Правда".

"Генінспекція Генпрокуратури затримала начальника Іванківського відділу прокуратури Київської області Ткаченка, що вимагав у головного інженера будівельно-монтажного управління (БМУ) неправомірну вигоду в розмірі 3 тис. доларів за закриття справи", - написав генпрокурор.


У той же день, за даним Луценка, Генінспекція затримала ще одну людину, що, представилася працівником Генпрокуратури, використовуючи посвідчення ліквідованої консультативної ради при Генпрокуратурі, і вимагала у директора КП "Лісове господарство Конча-Заспа" 5 тис. доларів за припинення подачі запитів у контролюючі органи щодо цього держпідприємства.

Цікаво, що в своїй електронній декларації Ткаченко та його дружина не вказали власного житла, лише дві ділянки землі в селі Станиця Луганська Луганської області. Інформації про оренду квартир або об'єкті, що не введені в експлуатацію немає. Виходить, що прокурор-хабарник або вештається по чужих квартирах або "бомжує" на вулиці. Втім, він може ночувати і в своїй машині. На нього оформлена Toyota Avensis (2008). Право на неї Ткаченко отримав в 2013 році. Вартість уживаної моделі становить близько 300 тис. Гривень. При цьому за 2015 рік прокурор заробив лише близько 115 тис. гривень.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.