вівторок, 21 лютого 2017 р.

У Новоолександрівському НВК діти зробили валентинки для солдатів (ФОТО)

Зовсім  недавно у нашій країні почали святкувати День Святого Валентина. Особливо чекають цього дня закохані і просто молоді  люди. Через скриньку можна таємно привітати дівчину чи хлопця, які подобаються, але молоді люди не наважуються про це сказати.

У нашій школі є ще й така традиція. Уже третій рік  діти проводять акцію «Валентинка для солдата». Заздалегідь власноруч виготовляють валентинки. Дуже відповідально  відносяться учні до цієї роботи:  красиво оформляють , пишуть слова любові і вдячності та бажають захисникам аби  вони всі повернулися додому живими і неушкодженими.

Спочатку виставка валентинок проходить  у шкільному музеї «Пошук», а потім ми передаємо їх через волонтерів бійцям АТО.  Ми віримо, що валентинки наших учнів дійдуть до кожного воїна та  зігріють їхні  серця, додадуть їм сили, витримки, впевненості, захищаючи кордони нашої Батьківщини.

Катерина Островська, педагог-організатор ОЗНЗ Новоолександрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.