понеділок, 27 лютого 2017 р.

Санаторій «Переяславський» повернули державі

Суд повернув з незаконного володіння ЗАТ «Укрпрофтур» майновий комплекс оздоровчого санаторію «Переяславський». Вартістю оздоровчого закладу оцінюють майже в 2 млн грн.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Установлено, що оздоровчий заклад «Переяславський», який складається із 26 об’єктів нерухомого майна вартістю понад 2 млн гривень і площею майже 4 тисячі кв. м., перебував у віданні Федерації профспілок України. Однак, одне із приватних акціонерних товариств, неправомірно, без згоди держави в особі Фонду державного майна України, приватизувало вказаний майновий комплекс.

Так, завдяки зусиллям прокуратури Київської області вказаний майновий комплекс витребувано із чужого незаконного володіння.

Наразі, за результатами вжитих прокуратурою області заходів, даний комплекс реально повернуто у власність держави в особі Фонду державного майна України шляхом внесення відповідних даних до Державного реєстру речових прав.

Нагадаємо, що ще один санаторій у Переяслав-Хмельницькому районі дістався коханці президента-втікача Януковича. Генеральна прокуратура України ще в 2015 році пред'явила позов про повернення державі Дитячого оздоровчого комплексу санаторного типу "Славутич" у Переяслав-Хмельницькому районі Київської області.

Читайте також: Коханка Януковича продовжує викачувати з України мільйони: через санаторій у Переяслав-Хмельницькому районі

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.