вівторок, 14 лютого 2017 р.

З Баришівки в Бровари: Микола Клименко став головою Броварської РДА

13 лютого, Президент України Петро Порошенко призначив очільником Броварської районної державної адміністрації Миколу Клименка. Відповідне розпорядження з’явилось на офіційному сайті Президента України.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської ОДА.

Як ідеться в документі, Микола Клименко призначений на посаду в порядку переведення. До цього він очолював Баришівську районну державну адміністрацію. Цим самим розпорядженням Петро Порошенко звільнив його з відповідної посади в сусідній із Броварами РДА.

Посада голови Баришівської РДА залишилася вакантною.

Розпорядження Президента України набувають чинності з моменту їх опублікування, якщо іншого не вказано в документі. Тобто Миколу Клименка можна вважати призначеним на посаду відцчора.

Нагадаємо, що 9 грудня 2016 року у відставку подав очільник Броварської державної районної адміністрації Володимир Сінько. З того часу виконувачем обов’язків був призначений Юрій Плакся. Як раніше зазначали чиновники, до призначення нового голови необхідно було очікувати на оголошення та проведення конкурсу щодо заміщення вакантної посади.

Також відомо, що Петро Порошенко розпорядився провести конкурси на зайняття вакантних посад ще в трьох районних державних адміністраціях Київської області. Так, сьогодні, 14 лютого спеціальна комісія Нацдержслужби заслуховуватиме претендентів на пости Фастівської, Таращанської і Вишгородської районних державних адміністрацій.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.