вівторок, 14 лютого 2017 р.

Згурівська селищна рада купила найдорожчий трактор з усіх, що пропонувалися на відкритому аукціоні (ДОКУМЕНТИ)

Згурівська селищна рада купила найдорожчий трактор з усіх, що пропонувалися на відкритому аукціоні. Так, тендерна комісія селищної ради відмовила двом учасникам, які пропонували меншу ціну за трактор Беларус-82.1 на відкритих торгах і оголосила переможцем організацію, яка запропонувала найвищу ціну.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на результати відкритих торгів системи публічних електронних закупівель Prozorro.

Відповідно до протоколу розкриття, всього у торгах, які у листопаді минулого року оголосила Згурівська селищна рада, взяли  участь три організації.

Учасники торгів запропонували від 449 до 475 тис. грн. за трактор, але договір про закупівлю уклали із учасником ТОВ "ПРОМТРАКСЕРВІС", який запропонував найвищу ціну - 475 тис. грн. Натомість учасник торгів ТОВ "Техноторг" пропонував той же трактор за 449 тис. грн, а ТОВ "Смю-Трейд" - 470 тис. грн.

Однак, перед тим, як укласти договір із ТОВ "ПРОМТРАКСЕРВІС", тендерний комітет відмовив двом попереднім переможцям того ж аукціону.

Так, відповідно до протоколу №14 засідання тендерного комітету Згурівської селищної ради, 21 листопада 2016 року ТОВ "Техноторг", яке запропонувало найнижчу ціну, було визнано переможцем. Понад те, за даними протоколу організація-переможець не уклала договір у встановлені строки (протягом 20 днів) і на зв'язок не виходила. Це й стало причиною для відміни попереднього рішення про намір укладання договору.


Варто зазначити, що відповідно до інформації на сайті ТОВ "Техноторг", центральний офіс організації знаходиться у Миколаєві, але компанія має регіональні представництва по всій Україні. Так, найближча до Згурівки філія знаходиться у с.Требухів Броварського району, з працівниками якого можна зв'язатися по стаціонарному та мобільному телефону.


Наступну найбільш економічно вигідну пропозицію надав інший учасник - ТОВ "Смю-Трейд". Організація запропонувала трактор Беларус-82.1 за 470 тис. грн. Але і цьому переможцю відмовила селищна рада. Цього разу переможець не виконав умови Тендерної документації. Про це йдеться у протоколі №15 засідання тендерного комітету Згурівської селищної ради від 13 грудня 2016 року.

Так, із усіх документів, які вимагалися, учасник надав тільки технічні характеристики товару. Це й стало причиною для відхилення тендерної пропозиції ТОВ "Смю-Трейд".


Таким чином, після відмови двом попереднім переможцям, які пропонували кращі ціни за трактор Беларус-82.1, пропозицію ТОВ "ПРОМТРАКСЕРВІС" тендерним комітетом було визнано як найбільш економічно вигідну. Про це йдеться у протоколі №16 від 14 грудня 2016 р. засідання тендерного комітету Згурівської селищної ради.


Договір про закупівлю між Згурівською селищною радою в особі голови Ткачука Павла Івановича та ТОВ "ПРОМТРАКСЕРВІС" в особі директора Москаленка Валентина Борисовича було укладено 26 грудня 2016 року. Тим же днем датується і видаткова накладна.


Проплата за товар у повному обсязі (475 тис. грн.) відбулася 28 грудня 2016 року. Про це свідчать дані транзакції пошуково-аналітичної системи "007.ORG.UA".


Разом із тим, відповідно до умов вищезгаданого Договору закупівлі, розрахунки за товар мали проводитися у наступному порядку та розмірах:
  • після укладення Договору Згурівська селищна рада перераховує ТОВ "ПРОМТРАКСЕРВІС" попередню оплату в розмірі 30% від вартості товару;
  • у день поставки (передачі) товару Згурівська селищна рада перераховує постачальнику ще 50% від вартості трактора.
  • протягом 30 календарних днів з моменту поставки (передачі) товару Згурівська селищна рада перераховує переможцю торгів ще 20% від вартості товару.

У Договорі також зазначено, що не пізніше ніж через 5 календарних днів з дня надходження попередньої оплати, постачальник підтверджує використання коштів згідно з актом приймання-передачі товару.

Понад те, акт приймання-передачі товару був підписаний 27 грудня 2016 року - за день до проплати.


Відповідно до реквізитів договору ТОВ "ПРОМТРАКСЕРВІС" зареєстровано у м. Київ за адресою: Московський проспект, 6, офіс 604. Відповідно до сайту організації, фактично офіс компанії знаходиться у с. Проліски Бориспільського району Київської області.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.