понеділок, 13 лютого 2017 р.

Священник із Березані приголомшив суддів "Голосу країни", а Тіну Кароль змусив розплакатися (ВІДЕО)

Вчора ввечері, 12 лютого, протоієрей УПЦ Олександр Клименко із Березані на сліпих прослуховуваннях вокального шоу "Голос країни" приголомшив суддів проекту та змусив розплакатися Тіну Кароль.

Про це повідомляє "Згурівська Правда".

Священнослужитель вийшов на сцену в рясі і проникливо виконав композицію Миколи Мозгового "Материнська любов", в результаті повернув до себе всі чотири крісла зіркових тренерів.

"Боявся того, що повернуться навіть двоє. Хотілося б, щоб повернувся тільки один. Так було б трохи легше для моєї гордині", - зізнався священик.


За словами отця Олександра, він хотів нагадати про те, що є інший світ - світ душі. "Я постараюся брати участь в тому, що приносить справжню радість людям і трохи відсторонюватися там, де буде просто розвага", - говорить священнослужитель.


Отцю Олександру було нелегко визначитися з вибором зіркового тренера. За словами протоієрея, йому сподобалося, як говорив Сергій Бабкін, але він зовсім не знайомий з його творчістю. Він також вирішив не йти в команду Джамали, щоб не ставити зірку в незручне становище, адже вони сповідують різну віру (Джамала - мусульманка). У підсумку Олександр Клименко вибрав Тіну Кароль, яка зізналася, що це величезна відповідальність для неї.


За лаштунками священика підтримували дружина і троє дітей. Відомо, що скоро батько Олександр стане батьком вчетверте. Він служить в невеликому храмі в місті Березань Київської області і вже десять років допомагає людям як тюремний священик.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.