вівторок, 7 лютого 2017 р.

У Київській облдержадміністрації звільнили керівника департаменту фінансів Ларису Карамушку

Сьогодні, 7 лютого, голову департаменту фінансів КОДА Ларису Карамушку було звільнено з посади

Про це повідомляє "Згурівська Правда" з посиланням на "КиевVласть".

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган підписав звільнення глави департаменту фінансів Лариси Карамушки. Вона керувала департаментом з червня 2010 року. Найближчим часом буде оголошено конкурс на вакантну посаду.

Про це стало відомо з розпорядження №19-к голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана "Про звільнення Карамушки Л.І.". Згідно з документом, Лариса Карамушка більше не керує департаментом з 31 січня 2017 року та звільнена за власним бажанням.

Нагадаємо, Лариса Карамушка була призначена на посаду глави департаменту фінансів КОДА в червні 2010 року. До цього працювала на посаді директора департаменту економіки та фінансів МОЗ (тоді був міністром Василь Князевич), а також в банківському секторі на посаді голови правління Чорноморського банку розвитку і реконструкції (м. Сімферополь). Лариса Карамушка є дружиною колишнього начальника відділу міліції у справах неповнолітніх ГУ МВС України в АР Крим Олександра Карамушки.

Вважається, що Карамушка була близька до екс-губернатора Київської області Анатолію Присяжнюка, який до призначення головою КОДА обіймав посаду заступника начальника Головного управління МВС України в Криму, заступника Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим та голови правління ДАК "Чорноморнафтогаз".

На офіційному порталі КОДА зараз в керівництві департаменту позначені 2 заступники - Олена Петренко та Тетяна Філіпченко.

Заступник глави апарату Київської ОДА Сергій Карман повідомив, що найближчим часом в ОДА займуться пошуком нового головного фінансиста області.

"Губернатор вже дав доручення оголосити конкурс на вакантну посаду, зараз воно проходить всі погодження. Конкурс буде оголошено сьогодні або завтра", - повідомив Сергій Карман.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.