четвер, 16 лютого 2017 р.

У Березані чиновники продали приміщення дитячого садку

Прокуратура Київської області відстояла свою принципову позицію в апеляційній інстанції щодо незаконності відчуження приміщення дитячого садка та вимагає його повернути у власність громади

Про це повідомляє "Згурівська Правда" з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Так, у 2004 році посадовими особами міської ради було відчужено приміщення діючого дошкільного навчального закладу «Ромашка» загальною площею 450 кв. м., який знаходиться у місті Березань Київської області та входить до цілісного майнового комплексу дитячого садка.

Вказані дії відбулись з порушенням вимог ст. 63 Закону України «Про освіту» та ст. 5 Закону України «Про приватизацію державного майна», оскільки після укладення договору купівлі-продажу, приміщення використовувалось для розміщення підприємства, яке займається вирощуванням дико рослинних дерев.

Прокуратура Київської області відстояла в апеляційній інстанції свою правову та принципову позицію щодо незаконності відчуження приміщень дошкільних навчальних закладів, залишивши в силі позовні вимоги Бориспільської місцевої прокуратури.

Наразі, прокуратурою вживаються заходи щодо повернення вказаного приміщення дитячому садку.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.