середа, 1 лютого 2017 р.

У Київській області закрили половину заправок "БРСМ-Нафта" за підозрою в продажах "бодяги"

У Київській області припинила роботу половина автозаправних станцій "БРСМ-Нафта", що належать ТОВ "Стейт Оіл". У податковій міліції Київщини стверджують, що за результатами експертиз все АЗС "БРСМ-Нафта" Київської області реалізовували контрафактне паливо.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "КиевVласть".

У компанії "Стейт Оіл" наполягають на тому, що це все - результат рейдерських атак, проведених з 2016 року зацікавленими особами за підтримки Державної фіскальної служби і Генпрокуратури.

Як повідомляє кореспондент KV, на засіданні регламентної комісії Київської обласної ради 25 січня представники ТОВ "Стейт Оіл" (ТМ "БРСМ-Нафта") поскаржилися депутатам на фіскалів Київської області.

Компанія вважає, що Державна фіскальна служба і Генеральна прокуратура України є співучасниками "рейдерського захоплення" мережі заправок цієї торгової марки.

Раніше Генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що компанії приписують ухилення від виплати 1 млрд гривень податків, у зв'язку з чим були заарештовані АЗС, нафтобази та офіси "БРСМ-Нафта" в 21 області України.

Історія конфлікту


В ході засідання адвокат мережі АЗК "БРСМ-Нафта" Марина Сахошко заявила, що завдяки діям обласної податкової міліції на даний момент зупинила свою діяльність половина заправок в столичному регіоні.

"З 1 листопада 2016 року Державна фіскальна служба блокує роботу наших АЗС. Сьогодні 20 з 41 станцій в Київській області зупинена, сотні людей залишилися без роботи. 26 грудня минулого року майно АЗС було заарештовано. Співробітники фіскальної служби під час обшуків без відповідних дозволів вилучали касові апарати, нафтопродукти, документацію, записи відеоспостереження, грошові кошти, оргтехніку. Зараз компанія має рішення суду про повернення арештованого майна нашій компанії, але контролюючі органи його не виконують. Відповіді від керівництва Державної фіскальної служби на наші звернення та заяви ми не отримуємо. І ми звернулися з відкритим листом до територіальних громад України, всім суддям, прокурорам, територіальним підрозділам Нацполіціі, органам фіскальної служби, місцевим радам, в якому просимо, щоб нас почули і вжили заходів ".

Сторона звинувачення


В ДФС Київщини стверджують, що компанія ТОВ "Стейт Оіл" стала фігурантом кримінальної справи. За словами начальника слідчого управління Державної фіскальної служби Київської області Олександра Чепеля, на всіх без винятку заправках "БРСМ-Нафта", зразки продукції яких було здійснено експертизу, виявлені порушення державних стандартів.

"У податковій міліції Київської області зареєстровано кримінальне провадження за фактом реалізації незаконно виготовлених нафтопродуктів через мережу АЗС в Київській області. Зараз все вилучене майно не вивозилося, а передано на відповідальне зберігання представникам АЗС. Те, що було в судовому порядку дозволено повернути, було дійсно повернуто. Всі обшуки, які проводилися на станціях в Київській області, були проведені за рішеннями суду. Зразки продуктів мережі "БРСМ-Нафта" були відібрані на експертизу. Близько 70% експертиз вже проведені. Вони підтверджують, що нафтопродукти "БРСМ-Нафта" не відповідають державним стандартам. Поки не закінчені всі експертизи, ми не можемо допустити подальшу реалізацію палива на заправках цієї мережі ".

Чесно попередили

Депутат Київоблради Іван Ступак розповів, що влітку 2016 роки самостійно відбирав зразки палива на заправках "БРСМ-Нафта" в Києві і Київській області.

"Минулого літа я самостійно проводив дослідження якості цієї продукції, не привертаючи уваги будь-яких служб. Переконався на власному досвіді в поганій якості палива на АЗС "БРСМ-Нафта". Я відібрав у Переяслав-Хмельницькому і Києві зразки палива - бензин марки А-95 і дизельне паливо. Я не інформував про подробиці нікого, просто здав в експертний центр Міноборони, сплатив гроші в касу і забрав висновок. А-95 в той час відповідав ГОСТу, але дизельне паливо відповідало стандарту "Євро-3", хоча за державним стандартом має бути "Євро-5". Навіть якщо ця інформація є в куточку споживача, я сумніваюся, що кожен, хто заїжджає на заправку туди вдивляється і шукає інформацію про якість дизельного палива ".

Директор департаменту стратегічного маркетингу мережі АЗК "БРСМ-Нафта" Олександр Мельничук підтвердив: дизельне паливо на заправках дійсно не дотягує до стандарту "Євро-5", але від споживача цей факт ніхто не приховує.

"Наша мережа реалізовує 7 видів палива. Дизельне паливо, яке нібито не відповідає за змістом сірки стандарту "Євро-5" і відповідає стандарту "Євро-3", реалізовується абсолютно законно. Воно випущено Шебелинським нафтопереробним заводом, якому, в свою чергу, було дозволено виробництво дизпалива "Євро-3". Якість цього палива ми відзначили в куточку споживача, кожна людина мала доступ до цієї інформації, вона ні від кого не ховалася. Ми чесно вели свою діяльність ".

За підсумками засідання регламентної комісії Київоблради депутати прийняли рішення витребувати у підприємства "БРСМ-Нафта" для подальшого розгляду всі акти і судові рішення щодо АЗС, які не були надані разом з відкритим листом.

Депутат Київської облради Армен Шахарьянц зазначив, що за "БРСМ-Нафта", в мережі якої працює 2 605 чоловік, у відкритому листі заступилися тільки співробітники двох станцій в селах Підгірці та Ходосівка.

"Той факт, що за звернення підписалися колективи тільки двох АЗС, хоча в мережі працює понад дві тисячі людей, викликає сумніви. Де підписи інших? Це - маніпуляція, на людей переклали відповідальність керівники підприємства. І мені незрозуміло, чому за своїх співробітників, які втратили роботу, не заступаються топ-менеджери компанії ".

Закулісна гра


Анонімне джерело KV в керівництві "БРСМ-Нафта" розповіло про те, що незабаром варто очікувати зміни "власників" мережі АЗС. Її проблеми з законом нібито пов'язані з переговорним процесом між екс-міністром енергетики та вугільної промисловості Едуардом Ставицьким і представниками глави фракції БПП в парламенті Ігоря Кононенко. Крім того, за заправки "БРСМ-Нафта" судяться нібито і у Ігоря Коломойського.

"Після того, як правоохоронці і податківці звернули увагу на мережі" БРСМ-Нафта ", багато хто заговорив про прийдешню зміну" власника "компанії" Стейт Оіл ". На компанію претендують люди, як з оточення Президента Петра Порошенка, так і з "свити" бізнесмена Ігоря Коломойського. У минулому році до Едуарда Ставицького, який зараз проживає в Ізраїлі, приїжджали гінці від Ігоря Кононенко, які нібито запропонували йому для подальшої безперешкодної роботи мережі платити захмарну щомісячну мзду. З тих пір, як Ставицький відмовився від угоди, у компанії почалися проблеми з податківцями та прокуратурою. Крім Кононенко на "БРСМ-Нафта" претендує Михайло Кіперман з групи "Приват". Мережа АЗК зараз судиться зі структурою, наближеною до Кіперманом ", - розповіло KV анонімне джерело.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.