середа, 22 лютого 2017 р.

Влада готує показові обшуки в Баришівській селищній раді

Влада готує показові обшуки в Баришівській селищній раді, яку очолює свободівець Олександр Вареніченко.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

Колишні "регіонали" будь-якою ціною намагаються повернути собі владу в селищі Баришівка Київської області, яке очолює свободівець Олександр Варенченко.

Прислужники режиму Януковича вдаються до різноманітних способів, аби скомпрометувати селищного голову в очах громадськості та завадити йому повноцінно виконувати свої обов'язки на чолі громади. Зокрема, стало відомо про підготовку обшуків у приміщенні Баришівської селищної ради та кабінеті селищного голови, які інспірували представники колишньої влади.

Зауважимо, що свободівець Олександр Вареніченко очолив Баришівку на виборах 2015 року, здобувши впевнену перемогу. За рік його роботи баришівська громада вже побачила позитивні зміни та зрушення. Упродовж цього часу вдалося виявити та зламати корупційні схеми старої влади. Робота селищного голови стала прозорою та відкритою. Це підтверджує і публічний річний звіт Олександра Вареніченка про роботу виконкому й депутатського корпусу ради протягом 2016 року, який відбувся 24 грудня. Звіт тривав близько двох годин та отримав схвальні відгуки від громади.

Читайте також: Баришівський селищний голова публічно прозвітував перед громадою за рік роботи (ФОТО)


До того ж, громадськість і національно-патріотичні сили Баришівки протидіють призначенню людей із сумнівним минулим на посади в Баришівській РДА.

Баришівка досі пам'ятає, як 24 квітня свободівці Київщини разом із небайдужими мешканцями зірвали сепаратистський шабаш у БК "Мрія". За підтримки деяких представників колишньої "регіональної" влади та чиновників-корупціонерів проводилася широка агітація серед жителів селища щодо створення дорадчого органу, який зможе блокувати роботу органів місцевого самоврядування та, по суті, запровадити двовладдя.

Читайте також: Свободівці Київщини зірвали сепаратистський шабаш у Баришівці


Активна національно свідома позиція громадськості не влаштовує корупціонерів, яких відірвали від бюджетного та владного корита. Колишні "регіонали" завалюють правоохоронні органи різних рівнів повідомленнями про вигадані "злочини", що, на їхню думку, чинить Олександр Вареніченко. Ставлять палиці в колеса націоналістові й чиновники з райдержадміністрації. Так, із достовірних джерел стало відомо, що зараз готуються обшуки у приміщенні Баришівської селищної ради та кабінеті селищного голови.

Водночас селищний голова Баришівки Олександр Вареніченко зазначає, що не боїться обшуків, інспірованих залишками "регіоналів", оскільки його робота є абсолютно прозорою.

"Ми не боїмося жодних обшуків, адже нам нічого приховувати. Ми невідкладно надаємо абсолютно всі документи, якими цікавляться правоохоронці, зокрема поліція, прокуратура та органи із питань запобіганню корупції. Ці "маски-шоу" ‒ лише картинка для преси і привід зайвий раз збурити громаду, відвернути увагу від нагальних та реальних проблем, заблокувати мою роботу. Моя ціль ‒ процвітання та збагачення мешканців Баришівки, а не чиновників", ‒ прокоментував свободівець.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.