середа, 8 лютого 2017 р.

Недовго музика грала: перевізники Київщини знову підвищили ціни на проїзд

Після раптового зниження ціни на проїзд у приміських маршрутках 6 лютого, перевізники Київщини знову підняли тариф. Принаймні, так сталося на маршруті №420 "Ірпінь – Академмістечко".

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на кореспондента "Української правди" Анну Недогибченко.

"Ціна на проїзд у 420 маршрутці, яку зранку 6 лютого, знизили до 9 гривень (вартість, яка була до подорожчання у січні – ред.), увечері 6 лютого знов стала 12 гривень", - сказала вона.

Більше того, під час спілкування з іншими пасажирами цієї маршрутки з’ясувалося, що по 9 гривень їхала лише одна маршрутка цього маршруту, усі інші ціну 6 лютого не знижували.

Станом на 8 лютого, попри вимогу Київської обладміністрації, ціну на проїзд не знизили.

"Сьогодні водій маршрутки сказав, що вказівки знижувати ціну, не було", - підсумувала Недогибченко.

У Київській обладміністрації кажуть, що перевізники піднімають ціну через тиск їхніх колег.

"Коли перевізники знизили ціну на 16 маршрутах, до них в ультимативній формі почали звертатись представники Асоціації перевізників Київщини і погрожувати, що ці компанії будуть виключені зі складу асоціації, що вони не будуть брати участь у "закулісних домовленостях", щодо сфери впливу і розподілу маршрутів, а досі на Київщині це відбувалося саме так – маршрути ділили кулуарно, до проведення конкурсу.  І фактично під таким примусом деякі перевізники погодились повернути "підвищену" ціну", - сказав голова КОДА Олександр Горган.

Водночас він наголосив, що має намір покласти цьому край.

"Розуміння ніякого не буде з нашого боку. І практики цього кулуарного розподілу маршрутів на Київщині теж більше не буде. Буде проходити відкритий конкурс, буде непідкупна конкурсна комісія", - сказав Горган.

Він додав, що такий конкурс пройде після обрання нового керівника Управління інфраструктури КОДА (це буде за 2 тижні – ред.) і формування нової конкурсної комісії, яка буде проводити конкурси по маршрутах.

"У цьому році заплановано провести конкурси і перекласти договори щодо 142 маршрутів. Якщо до нас не прийдуть перевізники Київщини, то прийдуть перевізники з інших регіонів", - сказав голова КОДА.

Він також додав, що вірить, що переговори з перевізниками, які досі тривають, будуть позитивними, і ціна на проїзд знизиться.

"Зустрічі з керівниками транспортних підприємств відбуваються щодня. Я впевнений, що по більшості маршрутів буде зниження ціни. Воно буде не таким, як очікують пасажири і ми, але ціна знизиться на порядку 20-25%", - підсумував Горган.

За даними прес-служби КОДА, станом на 6 лютого знизили ціни, перевізники 16 маршрутів (серед них з Вишневого до Києва (маршрутки № 716, 718, 301, 721, 742, 820) та з Боярки до Києва (маршрутки № 720, 368, 795). Станом на 8 лютого "знижена" ціна тримається. 

1 коментар:

  1. Это бред,никто цены не опускал.Цены на проезд такие,как цены после понижения на других маршрутах после подоражания.А счета за комуналки,всех устраивают и в магазинах?

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.